Züccaciyenin özgün markası schafer M1 Konya AVM’de açıldı

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni işbirliği ile özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Schafer’ı ziyaretçileriyle buluşturdu.

Züccaciyenin özgün markası schafer M1 Konya AVM’de açıldı

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi olan M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni iş birliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1Konya AVM’nin yeni markası Schafer oldu.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1Konya AVM, yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren züccaciye sektörünün saygın ve köklü kurumlarından Schafer’ı ziyaretçileriyle buluşturdu.

Gelişmiş tasarım ve üretimi ile yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturan Schafer, tüm Konyalıları düğün alışverişinden mutfak aksesuarlarına ev tekstilinden evlilik paketlerine kadar tüm züccaciye gereksinimleri için M1Konya AVM’deki yeni mağazasına alışverişe bekliyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Yeni açılan Schafer mağazasına tüm Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konya.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.