Zade Vital Multivitamin Kapsül ile her mevsim zinde kalın

Sağlıklı yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi Zade Vital’in Multivitamin desteği, soğuk kış aylarında en yoğun tempoda bile enerjik ve zinde kalmanızı destekliyor.

Zade Vital Multivitamin Kapsül ile her mevsim zinde kalın

Yoğun iş temposu, mevsim koşulları ve şehir yaşamı kendimizi yorgun ve halsiz hissetmemize, bağışıklığımızın zayıflamasına ve hastalıklara açık hale gelmemize sebep olabiliyor. Sağlıklı yaşam destekçisi Zade Vital, günün yorgunluğunu geride bırakmanıza destek olan Multivitamin Multimineral takviyesi ile 13 vitamin, 9 mineral, Koenzim Q10, L-Karnitin, Panax Ginseng ve Zeytin Yaprağı Ekstresini tek bir üründe sunarak vücudun günlük ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunuyor. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme rutininin en önemli üyelerinden Multivitamin Multimineral Kapsül ayrıca enerji oluşum mekanizmasına da destek oluyor.

Günün her anında kendini dinç ve güçlü hissetmek isteyenlerin tercihi olan Zade Vital Multivitamin Multmineral Kapsül, vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri tek bir kapsülde birleştirerek kullanım kolaylığı da sağlıyor.