Yılın AVM’si MaviBahçe!

“İçimizde İzmir var” sloganıyla yola çıkan kentin yeni yaşam merkezi MaviBahçe, AVM kategorisinde en prestijli ödüllerinden sayılan Campaing Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülü’ne layık görüldü. Ece Türkiye tarafından yönetilen AVM, Türkiye genelindeki AVM’ler içerisinde AVM & İşletmeleri kategorisinde ödülün sahibi oldu

Yılın AVM’si MaviBahçe!

 

 

Kentin kültür, sanat, alışveriş, moda hayatına renk ve canlılık katan etkinliklere imza atan MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, AVM kategorisindeki en prestijli ödüllerden birini daha İzmirimize kazandırdı. Campaing Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri kapsamında yarışan Ece Türkiye tarafından yönetilen MaviBahçe, Türkiye genelindeki AVM’ler içerisinde AVM & İşletmeleri kategorisinde ödülün sahibi oldu.

 

Eğlence ve etkinlik oscarı olarak kabul edilen “Shining Star Awards” 2018 Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödüllerinde, MaviBahçe, 116 adayı geride bırakarak “En Başarılı AVM Etkinliği” ödülüne layık görülmüştü.  Farklı ve ses getiren etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İzmir Salsa Kupası etkinliği ile “En Başarılı AVM Etkinliği” ödülüne layık görüldü. MaviBahçe geçtiğimiz yıl da, Gökyüzünde Ziyafet ile perakendenin Oscar'ı kabul edilen Solal Pazarlama ödülünün yanı sıra üç ayrı uluslar arası platformdan 18 tane daha ödül almaya hak kazanmıştı.