Yılbaşı ışıltısı Mama Luma tasarımlarında

Yılbaşı ışıltısı Mama Luma tasarımlarında

Lüks çocuk giyimin trend markası Mama Luma, Yılbaşı Koleksiyonunda yeni yıl heyecanın sardığı miniklere rengârenk alternatifler sunuyor. Yeni yıla özgü renkler, desenler ve ışıltılı detaylarla bezeli Mama Luma Yılbaşı Koleksiyonu, bu özel gecede kız çocuklarını şıklıkla buluşturmaya hazırlanıyor

Yeni yıl heyecanının yaklaştığı bu günlerde yılbaşı kutlamaları için hazırlıklar başladı. Yılbaşı gecesinde düzenlenecek kutlamalarda ise en az büyükler kadar, çocuklar da kıyafet seçimiyle göz doldurmayı düşlüyor. Yeni yıl ruhunu yansıtan renkler, kutlamalara ışıltı katan pırıltılı detaylar bu özel gecede davetlere şıklık katıyor.

Yılbaşı renkleri koleksiyonda bir araya geldi

Küçük kızların ruhlarındaki özgürlüğü ortaya çıkarmayı, hayallerini sanatla buluşturmayı amaç edinen Mama Luma, yeni yıl gecesini onlar için özel kılıyor. Renkler ve desenlerle bezeli Mama Luma Yılbaşı Koleksiyonu, yılbaşı gecesindeki özel davetlerde kız çocuklarını şıklıkla buluşturuyor. Koleksiyonda, yılbaşının klasikleşen kırmızı, bordo ve yeşil renkleri ipek katmanlarla bir araya geliyor. Asaletin sembolü siyahlar ve lacivertler, yılbaşı ışıltısına göz kırpan metalik dokunuşlar ve ışıltılı detaylar, sezonun moda renkleri olan açık pembe ve yeşiller yılbaşı kutlamalarında küçüklere eşlik ediyor. Yılbaşı Koleksiyonu’nda çiçekli detaylar, tül aplikler ve yıldız desenleri yanı sıra büyük fiyonklarla süslenmiş elbiseler yer alıyor.