Yeni yılın en mutlu anları Bella Maison ile tatlı heyecanlara dönüşüyor

Yeni yılın en mutlu anları Bella Maison ile tatlı heyecanlara dönüşüyor

Farklı tasarımlarıyla evlerdeki yaşamı daha keyifli hale getiren Bella Maison, yılbaşı temalı ürünleriyle yeni yıl heyecanını unutulmaz mutluluklara dönüştürüyor. Yeni yılın olmazsa olmazları kokina, çam ağaçları, çanlar ve birbirinden eğlenceli mesajlarla hazırlanan tabaklar, bardaklar ve dekoratif süsler, yeni yılda paylaşmanın mutluluğunu yaşamak isteyenler için yeni fikirlerin önünü açıyor.   

Yeni yıl beraberinde yeni mutluluklar, yeni kararlar ve yeni fikirlerin yanı sıra birbirinden güzel hediyeleriyle geliyor. Yeni yılda sevdiklerine unutulmaz hediyeler vermek isteyenler aradığı hediye alternatiflerini Bella Maison’da buluyor. Bella Maison’un kokinalar, çam ağaçları, kozalaklar ve birbirinden farklı yılbaşı temalı figürlerle tasarladığı parçalar, mutluluğu paylaşmanın yeni sembolleri olurken, yeni kararların da önünü açıyor. Sen de yeni yılın heyecanını unutulmaz bir anı ve mutluluğa dönüştürmek istersen aradığın hediye Bella Maison’da.

Şans, yeni yıl tabaklarında masalsı bir tonda anlatılıyor

Kokina desenlerinin başrolde olduğu, şansın masalsı bir tonda anlatıldığı Believe, Joy, New Year, Peace ve Cochina yeni yıl tabaklarıyla yılbaşı hediyelerinin anlamını değiştirebilirsiniz. Yeşil ve kırmızının kokina dalları ve çiçekleriyle harmanlandığı tabaklar ile sevdiklerinize, pişirilen yeni yıl kurabiyelerini servis etmenin mutluluğunu yaşatabilirsiniz. Yeni yılda yeni kararlar almanın mutluluğunu paylaşmak ve motivasyonunu artırmak isteyen sevdiklerinize Bella Maison Yoga ve Daily Reminder koleksiyonlarının parçalarıyla onların kararlarını desteklediğiniz mesajı verebilirsiniz. Nevresim setlerinden dekoratif yastıklara, tabaklardan duvar çerçevelerine, bardaklardan mottolu tablolara kadar birçok ürün grubunun yer aldığı yoga koleksiyonu ile sevdiklerinizin zihinsel ve fiziksel disiplin yolculuklarında her an yanlarında olabilirsiniz. Sevdiklerinizin her güne güzel bir başlangıç yapmasını isterseniz Daily Reminder tam size göre. Koleksiyonda yer alan pasta tabağından karafa, bardaklardan kupalara kadar birçok seçenek ile sevginizi ve pozitifliğinizi sevdiklerinizin hayatına yayabilirsiniz. 

Bells Meşrubat Bardağı ve Bells Kadeh ile daha mutlu anlara imzanızı atabilirsiniz

Yeni yıl temasının kar, çam ağacı, kozalak ve kokina çiçeği temasıyla işlendiği New Year 4'lü Bardak Seti ile sevdiklerinizin sofralarında kendinizi her an hissettirebilir, Bells Meşrubat Bardağı ve Bells Kadeh ile daha mutlu anlara imzanızı atabilirsiniz. Yeşil ve gri tonların eşlik ettiği, çam ağaçları ve doğa görüntülerinin resmedildiği Snow Dikdörtgen Melamin Tepsi ile yeni yılın umutlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. Let It Snow mesajlarıyla şekillenen New Year Kupa’sı ile en sıcak sohbetlerin konusuna dönüşebilir, mutlu anları daha da güzelleştirebilirsiniz. 

Yılbaşı enerjisini tüm yıl yükseltebilirsiniz

Hediye seçimini ahşap ürünlerden yana kullanmak isterseniz; fındık, sincap ve çam ağacı formlarında tasarlanan Acorn, Squirrel ve Pine sunum tabakları ve Cookie Man Ahşap tabak aradığınız hediye. En lezzetli çerezlerden atıştırmalıklara eşlik edecek sunum tabakları ile klişe yeni yıl hediyelerinin dışına çıkabilirsiniz. Yeşil tonda çam ağacı formunda tasarlanan Çam Ağacı Sunum Tabağı ile sevdiklerinizin yılbaşı enerjisini tüm yıl yükseltebilirsiniz. 

Bella Maison ile yeni yılda da paylaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz

Bella Maison, ev süslemenin mutluğunu dekorasyonda arayanları da unutmuyor. Makrome tekniği ile yılbaşı çanı, çam ve yıldız formlarda hayat bulan Aster, Glint, Freesia, Connely, Starry ve Diana gibi onlarca dekoratif ve duvar süsünden biri ile sevdiklerinizin evlerinin atmosferini yılbaşı enerjisiyle doldurabilirsiniz. Yılbaşı temasında farklı bir hediye arıyorsanız Christmas Tree, Christmas Stars, Pomeg Dekoratif obje seçeneklerine bir göz atabilirsiniz. Sevdiklerinizin dekorasyonuna ahşap ve fütürist izler bırakmak isterseniz tercihiniz Piny ve Trian Dekoratif Obje olmalı. Leaf Dekoratif Tabak, Orino Dekoratif Kase, Boise Vazo ve şamdan gibi birbirinden farklı formlarda yeni yılın mutluluğunun işlendiği dekoratif ürünlerle sevdiklerinize uzun yıllar unutulmayacak anlar yaşatabilirsiniz. Mumluklardan bardak altlıklarına, yılbaşı süslerinden kokina çiçeklerine kadar yeni yılın tüm detaylarının işlendiği Bella Maison ile mutlaka sevdiklerinize uygun bir hediye bulabilirsiniz.