Yeni sezona KİP Sonbahar/Kış koleksiyonu ile adapte ol

Yeni sezona KİP Sonbahar/Kış koleksiyonu ile adapte ol

Erkek moda markası KİP’in “Adaptability” temalı 2020-21 Sonbahar/Kış Koleksiyonu mağazalarda ve kip.com.tr’de satışa sunuldu. Yeni koleksiyonda örme ceketler, jogger pantolonlar, rengarenk sweatshirtler, trikolar, ceket görünümlü hırkalar gibi erkeklerin şık ve rahat görünüm beklentilerini karşılayacak tasarımlar hakim.

KİP, ilhamını modanın doğayla uyumundan alan “Adaptibility” temalı 2020-21 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile sezona iddialı bir giriş yapıyor. Erkeklerin sosyal ve çevresel etkilerle güncellenen günlük yaşamlarında stillerine de yeni bir yorum getiren koleksiyonda; casual görünümü destekleyen şık ve rahat modeller, renkli, fonksiyonel ve doğayla uyumlu tasarımlar hakim. Koleksiyonda siyah, lacivert ve vizon gibi ana renklerin yanı sıra safran, haki, yağ yeşili, mint, kiremit, petrol mavisi gibi canlı renkler de ön planda.

Erkeklerin hafta içinden hafta sonuna her stiline dahil olabilen KİP 2020-21 Sonbahar/Kış koleksiyonunda; mükemmel konfor ve şık görünüm sağlayan fit kesim örme ceketler, jogger pantolonlar, renkli non-denim pantolonlar, koton ve oversize kadife gömlekler, rengarenk sweatshirtler ve trikolar, hırkalar dikkat çekiyor.

Koleksiyonun sürprizli tasarımları, çift taraflı giyilebilen deri mont ve pardösüler, kolları çıkarılarak spor yeleğe dönüşen mont gibi fonksiyonel tasarımlarla erkekler stillerini hava değişimlerine ve modlarına göre hızla adapte edebilecek