Yemek davetleriniz Korkmaz Lidya Collection ile taçlanıyor

Sofralara özgünlük kazandıran bir tasarım

Yemek davetleriniz Korkmaz Lidya Collection ile taçlanıyor

Tasarımıyla en özel yemeklerde sofranıza şıklık katacak Korkmaz Lidya Collection, hayal ettiğiniz sadeliği, özgün ve en özel haliyle yaşam alanınıza taşıyor.

Zengin ürün çeşitliliğiyle sofraları zarif tasarımlarla buluşturan Korkmaz, Lidya Collection serisiyle modern, yenilikçi ve estetik bir tasarım anlayışını ortaya koyuyor. Günlük kullanımın yanı sıra, özel yemek davetleri için de ideal kullanım sunan koleksiyon şık ve sade tasarımıyla öne çıkıyor.  Hayal gücünü zorlayan modern şekillerden oluşan takım, yemek sunumunu ayrıcalıklı bir hale getiriyor.

Zarif dokunuşlardan, yuvarlak detaylara…

Zenginleştirilmiş sofra sunumları için estetik tasarımlara imza atan Korkmaz, göz alıcı dizaynlarla yüksek kaliteli porselen çeşitleri sunuyor. Farklı beğenilere hitap eden 60 Parça yuvarlak Yemek Takımı, konuklarınızı sade ve dingin bir sofra zarafetiyle karşılıyor. Servis tabağı, yemek tabağı, tatlı tabağı, kayık tabak, çorba kasesi, tuzluk, biberlik ve kürdanlıktan oluşan koleksiyon doğadan ilham alan her tonuyla masanıza kendine has bir sıcaklık getiriyor.