"Yazın keyfi Çitliyo Kara Şimşek ile çıkacak"

"Yazın keyfi Çitliyo Kara Şimşek ile çıkacak"

Lezzetli ve inovatif tatları ile 7’den 70’e herkesin sevgilisi olan Peyman; glutensiz, deniz tuzuyla çifte kavrulmuş, iri iri taneleriyle Türkiye’nin favorisi olan Çitliyo Kara Şimşek ile bizleri yaz keyfine çağırıyor. Çitleyenler hem bu keyfi yaşayacak hem de katılacakları kampanyayla 2 Mini Cooper araba ve binlerce hediye kazanma fırsatı elde edecek.

Güneşin kendini iyiden iyiye göstermeye başladığı bu günlerde, yazın coşkusunu içimizde daha çok hissediyoruz. Zor günlerden sonra, yaz mevsiminin tadını sevdiklerimizle çıkarmaya hazırlanırken; kesintisiz yeme deneyimi vaat eden Çitliyo Kara Şimşek, damaklarda bıraktığı eşsiz tadı ile en koyu sohbetleri benzersiz lezzeti ile taçlandıracak.

Her zaman taze kalan, lezzetli bir ay çekirdeği çitleme deneyimi

Deniz tuzu ile iki kez kavrulan ve glütensiz olarak üretilen Çitliyo Kara Şimşek, özel zipper’lı ambalajlarında tüketicisine, her zaman taze ve lezzetli bir ay çekirdeği çitleme deneyimi sunuyor. Dolgun, iri taneleri ve yoğun lezzetiyle çekirdek çitleme keyfini bir adım öteye taşıyan Kara Şimşek, Türk halkının “mükemmel çekirdeği” olarak çok seviliyor.

Çitliyo ile hem çitle hem araba kazan!

Peyman, bir ilke imza atarak ambalajlı kuruyemiş pazarında ilk defa araba kazandıran büyük bir kampanya düzenledi. Çitliyo ailesinin tüm ürün paketlerinden çıkan şifreler ile başvuru yapılan yarışmada şanslı iki kişi, Mini Cooper Countryman ALL4 Signature 2020 model otomobiller kazanacak. İlk araba çekilişi 24 Haziran, ikincisi ise 24 Eylül tarihlerinde yapılacak ve iki Çitliyo tüketicisi arabalarına kavuşacak.

Kampanya dâhilinde, Çitliyo paketlerinin içerisinde yer alan şifreyi www.herkesonucitliyo.com sitesine; ad-soyad ve iletişim bilgilerini eksiksiz giren şanslı katılımcılar, iki Mini Cooper otomobil çekiliş hakkının yanı sıra; günlük 250 mb internet, günlük 1GB internet, 1 aylık BluTV üyeliği, 25 TL değerinde Getir hediye çeki, 50 TL değerinde Trendyol cüzdan çeki ikramiyesine anında erişebiliyor.