Yaz okulu etkinlikleri Agora’da dolu dolu geçti

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından çocuklar ve ailelere güzel bir hediye olan “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi

Yaz okulu etkinlikleri Agora’da dolu dolu geçti

Agora Alışveriş Merkezi’nde hafta içi her gün gerçekleşen Yaz Okulu etkinliği dopdolu programıyla minik ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı. Çocukların yaz tatillerini eğlenceli ve öğretici etkinliklerle geçirdikleri Yaz Okulu’nda, bir yandan çocuklar el becerilerini geliştirirken, bir yandan da keyifli zamanlar geçirdi.

 

Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ile gerçekleştirilen Agora Yaz Okulu’nda; İçimdeki Ressam, Dansa Var Mısın?,  Karaoke, Lego, Palyaçoyla Eğleniyoruz, Hikayeyi yarat, Oyun Hamuru, Kinetik Kum, Mozaik Atölyesi, Hafızam Güçlüdür, Kum Boyama ,Minik Ellerden Heykeller, Şarkılarla İngilizce ,  Puzzel Yapımı gibi dopdolu yaz okulu programıyla çocuklarla buluştu. Etkinlik minik ziyaretçilerin yoğun katılımıyla 4 hafta boyunca Agora Alışveriş Merkezi A blok çocuk etkinlik alında gerçekleşti.

 

Etkinlik kapsamında çocuklar eğlenirken, bir yandan da hayal gücünü geliştiren oyunlarla el becerilerini ve görsel zekâlarını geliştirdiler. 4 hafta süren Yaz Okulu etkinliği çocuklar ve veliler tarafından büyük ilgi gördü. Agora Alışveriş Merkezi hafta içi her gün gerçeklesen yaz okulu etkinliği dopdolu programıyla minik ziyaretçilerine unutulmaz tatil anıları yaşattı.

 

Oyunlar oynanmaya devam edecek

30 Temmuz -17 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan oyunlar tüm yaş grubu çocuklara keyifli anlar yaşatacak. İnteraktif oyunlarla geçirmek isteyen herkes 14.00-16.45 saatleri arasında A Blog etkinlik alanında minik ziyaretçileri bekliyor olacak. Halat çekme, Limbo, Aç kapıyı bezirgân başı, Yağ satarım bal satarım, İp atlama, Seksek, Sandalye kapmaca, Çuval yarışı, Yumurta taşıma, Dokuztaş üst üste, Balon patlatma oyunu, Körebe misket oyunları ile minik ziyaretçilere eğlenceye doyacak.