Yaz ayları İnegöl AVM’de eğlenceyle geçecek

İnegöl AVM yazın enerjisini daha da arttıran özel bir program ile geliyor. Temmuz ayında İnegöl AVM’yi ziyaret edenler yaz akşamlarına neşe katacak 90’lar temalı müzik performansları, hediye kabini kampanyası, özel atölyeler, çocuklara yönelik tiyatro ve gösterilerle yazın keyfini doyasıya yaşayacak. İllüzyonist Enver Ertaş da Komedi ve İllüzyon Gösterisi ile İnegöl AVM’nin konuğu olacak

Yaz ayları İnegöl AVM’de eğlenceyle geçecek

İnegöl AVM, bu yazın enerjisine enerji katacak. Temmuz ayını birbirinden özel etkinliklerle karşılayacak İnegöl AVM, özel konuklara da ev sahipliği yapacak.

 

Temmuz ayında İnegöl AVM’yi ziyaret edenler yaz akşamlarına neşe katacak 90’lar temalı müzik performansları ve animatör gösterileri ile keyifli dakikalar yaşayacak.

 

Sahne sanatlarının birçoğuyla yakinen ilgilenmiş, onları da sihirli macerasına ortak etmiş, komedyen, sihirbaz ve illüzyonist Enver Ertaş Temmuz ayında Komedi ve İllüzyon ile İnegöl AVM’nin konuğu olacak.

 

Alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunan İnegöl AVM’nin ziyaretçilerine sürprizleri; Eğlencebaz gösterisi, Deniz Şapkası Tasarlama Atölyesi ve Tshirt Boyama Atölyesi ile devam edecek.

 

Minik ziyaretçilerini de unutmayan AVM; Balon Kukla Tiyatrosu, Çılgın Balon Katlama Show ve Büyülü Orman Çocuk Tiyatrosu ile Temmuz ayını renklendirecek.

 

Ayrıca kurulacak özel Hediye Kabini de İnegöl AVM ziyaretçilerini sürpriz hediyelerle buluşturacak.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.