Yayla Agro Gıda yemek hazır serisine salataları ekledi

Yayla Salata Hazır’dan sıcak havalardahafif, doyurucu ve serinletici lezzetler

Yayla Agro Gıda yemek hazır serisine salataları ekledi

Yemeklerin en güzel eşlikçilerinden biri olan salata, artık sağlıklı bir seçenek olarak tek başına ana öğünlerde de tüketiliyor. Tüketicilerin her geçen gün artan hızlı, pratik ve sağlıklı yemek arayışına Yemek Hazır serisi ile yanıt veren Yayla Agro Gıda, yine Türkiye’de bir ilk olan Salata Hazır ürün ailesini tüketicilerin beğenisine sundu. Yemek Hazır’dan sonra “Salata Hazır” diyen Yayla, “Aç Ye” kategorisinde yer alan üç farklı lezzetteki salata çeşidi ile sağlıklı beslenmeyi herkes için kolaylaştırıyor. Doğal lif, protein ve mineral kaynağı ürünler, vegan olmaları yanında kilosuna dikkat edenler için düşük kalori değerleri ile öne çıkıyor. İstediğiniz her yerde Salata Hazır’ın acı, tatlı ve ekşi lezzetlerinin tadına varmak için tek yapmanız gereken paketi açmak ve içinde yer alan kaşık ile afiyetle yemek.

Yayla Agro Gıda, alanında bir ilk olan “Yemek Hazır” serisini yeni ürünlerle büyütmeye devam ediyor. Çeşit çeşit çorbalardan pilavlara, makarnalardan etli yemeklere, zeytinyağlı pilakilerden hoşafa kadar onlarca seçeneği ile sofraların vazgeçilmezi haline gelen Yayla Yemek Hazır ürün ailesine son olarak birbirinden lezzetli salatalar eklendi. Özellikle sıcak yaz günlerinde hafif, doyurucu ve serinletici lezzetler arayanlar için çok iyi bir alternatif olan salataya yepyeni bir yorum getiren Yayla Salata Hazır, üç farklı çeşidi ile raflarda yerini aldı. Tüm damak zevkleri için ayrı bir karışım barındıran seri, “Salata Hazır Tatlı Miks”, “Salata Hazır Ekşi Miks”, “Salata Hazır Acı Miks” ten oluşuyor.

İster yemek eşlikçisi ister ana öğün olarak tüketilebilen “Salata Hazır”lar zamansızlık nedeniyle salata hazırlamaya üşenenlerin imdadına yetişiyor. Türkiye’de yine bir ilk olan doğal lif, protein ve mineral kaynağı birbirinden lezzetli Yayla Salata Hazır çeşitleri; sağlık için faydası saymakla bitmez bitkisel protein deposu bakliyatlar, taze ve kurutulmuş sebzeler ve salata sosları ile harmanlanarak tüketicilerle buluşturuluyor. İçinde kaşığıyla raflarda yerini alan “Salata Hazır” ister evde ister dışarıda, kısaca nerede olursanız olun hemen açıp yemeye fırsat veriyor.   

Özenle seçilen malzemelerle, hijyenik ve standartlara uygun bir ortamda hazırlanarak BPA’sız özel ambalajlarında tüketicilerle buluşturulan “Yemek Hazır” ve “Salata Hazır” ürünlerinin tümüne zincir marketlerin yanı sıra online alışveriş platformları ve www.yaylabakliyat.com  sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.