World Food İstanbul’un gözdesi; soğuk, karamelli türk kahvesi

World Food İstanbul’un gözdesi; soğuk, karamelli türk kahvesi

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan ve 1-4 Eylül 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen WorldFood Istanbul, 4 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırladı. Fuar, birçok yeni ürünü ve en son teknolojileri gıda sektörüne tanıtıldı.

Yeni çıkan ürünlerin sergilendiği fuarda, Sahure Hanım Türk Kahvesi karamelli yeni yorumuyla fuarın ilk günü görücüye çıktı. Türk Kahvesi hepimizin çok sevdiği, bayramlarda, en derin sohbetlerde, toplantılarda, kısa mola aralarında severek tükettiğimiz dünyaca ünlü bir sıcak içecek.

Uyar Holding’e bağlı gıda grubu markalarından tada! gibi Sahure Hanım’da kendi kategorisinde gittikçe büyüyen bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Türk Kahvesini sadece sıcak içecek olarak sunmanın yeterli olmadığını düşünerek, uluslararası bir içecek olmasını da hedefleyerek soğuk içilen “Karamelli Türk Kahvesi”nin üretimine başladı. World Food İstanbul’da yaz aylarının yeni içeceği mottosu ile lansmanı yapılan kahveyi ister şekerli, ister şekersiz olarak içmek tüketicinin tercihine bırakılmıştır.

Uyar Holding Pazarlama Direktörü Meral Tek “Türk Kahvesi’ni farklı lezzetlerle buluşturan Sahure Hanım, geçmişten gelen geleneklerimizi geleceğe taşımak için emek sarf ediyor. Soğuk ve sıcak içimiyle yaz kış vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet. Bu yeni lezzeti ilk olarak Worldfood’da tüketicinin tadımına sunduk