Watsons’tan yeni yıl hediye önerileri

Naturals by Watsons, L.A. Colors ve Deborah Milano ürünleri sadece Watsons Mağazalarında , Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Watsons’tan yeni yıl hediye önerileri

Naturals by Watsons’ın sürdürülebilir cilt bakım ürünleri, L.A. Colors ve Deborah Milano’nun mükemmel makyaj ürünleri ile sevdiklerinizi yeni yıla hazırlayın! Sadece Watsons’ta bulabileceğiniz Naturals by Watons, L.A. Colors ve Deborah Milano ürünleriyle en sevdiklerinize mutlu edin!

Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli 150ml/ 229,90 TL

Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli ile cildinizi arındırın! Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli, ciltteki kiri ve fazla yağı cildi kurutmadan nazikçe temizlemeye yardımcı olurken, cildin temiz ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek olur. İçeriğindeki asırlardır kullanılan matlaştırıcı çay ağacı ve arındırıcı yeşil çay sayesinde cildin fazla sebum üretiminin engellenmesine yardımcı olarak cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler. Paraben, alkol, lanolin ve mineral yağ içermeyen Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli’ni sabah ve akşam yüze ve boyuna hafifçe masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Naturals By Watsons Çay Ağacı&Yeşil Çay Arındırıcı Tonik 150ml/239,90 TL

Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Tonik ile cildinizi arındırın! Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Tonik, ciltteki kiri ve fazla yağı cildi kurutmadan nazikçe temizlemeye yardımcı olurken, cildin temiz ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek olur. İçeriğindeki asırlardır kullanılan matlaştırıcı çay ağacı ve arındırıcı yeşil çay sayesinde cildin fazla sebum üretiminin engellenmesine yardımcı olarak cildin mat ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını destekler. Paraben, alkol, lanolin ve mineral yağ içermeyen Naturals By Watsons Çay Ağacı & Yeşil Çay Arındırıcı Tonik’i sabah ve akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize pamuk yardımı ile uygulayınız.

Naturals By Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Serum 30ml/ 249,90 TL

Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Serum ile sağlıklı ve ışıltılı bir cilde kavuşun! Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Serum, içeriğindeki asırlık Japon güzellik sırrı olan pirinç kepeği sayesinde cildi aydınlatmaya yardımcı olur. İçeriğindeki besleyicilik açısından oldukça zengin olan soya fasulyesi ile cildin beslenmesinidaha  genç ve parlak görünmesini destekler. Paraben, Alkol, Lanolin, Mineral Yağ, Silikon, Renklendirici, İzotizoazolinon (MIT, CMIT, BIT) içermeyen Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Serum, hafif formülü ile cildin nazikçe nemlendirilmesine yardımcı olur. Temiz cilde sabah ve akşam nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Naturals By Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Krem 50g/ 269,90 TL

Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Krem ile sağlıklı ve ışıltılı görünen bir cilde kavuşun! Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Krem, içeriğindeki asırlık Japon güzellik sırrı olan pirinç kepeği sayesinde cildi aydınlatmaya yardımcı olur. İçeriğindeki besleyicilik açısından oldukça zengin olan soya fasulyesi ile cildin beslenmesini, daha genç ve parlak görünmesini destekler. Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Krem, ciltte yağlı bir his bırakmadan cildi beslemeye yardımcı olurken; yumuşak, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlanmasına destek olur. Paraben, Alkol, Lanolin, Mineral Yağ, Silikon, Renklendirici, İzotizoazolinon (MIT, CMIT, BIT) içermeyen Naturals by Watsons Rice Bran & Soy Bean Aydınlatıcı Krem’i temiz cilde sabah ve akşam nazikçe masaj yaparak uygulayın.

L.A. Colors Truly Matte Fondöten / 149,90 TL

L.A. Colors Truly Matte Fondöten ile uzun süre kalıcı ten makyajı! L.A. Colors Truly Matte Fondöten’in mat bitişli, yüksek pigmentli ve uzun süre kalıcı yapısı sayesinde gün boyu kusursuz ten makyajının keyfini çıkarın!

L.A. Colors Show It Off Allık & Highlighter Paleti / 89,95 TL

L.A. Colors Show It Off Allık & Highlighter Paleti ile rüyalarınızdaki görünüme kavuşun! 4 farklı renkten oluşan L.A. Colors Show It Off Allık & Highlighter Paleti’nin yüksek pigmentasyonu ile güneşte bronzlaşmış parlak bir cilt görünümüne ulaşmak çok kolay! Göz alıcı metalik ambalaj tasarımı ve kusursuz formülü ile L.A. Colors Show It Off Allık & Highlighter Paleti makyajlarınızın vazgeçilmezi olacak!

L.A. Colors Pearl Metal Likit Eyeliner / 49,95 TL

L.A. Colors Pearl Metal Likit Eyeliner ile cesur bakışlar! Yoğun metalik siyah rengi ve esnek ucu sayesinde mükemmel eyeliner görünümünü yakalamanıza yardımcı olur.

Deborah Milano Like A Pro Maskara/ 149,90 TL

Deborah Milano Like A Pro Maskara’nın yenilikçi özel fırçası ile kirpiklerinize profesyonel bir dokunuş yapın! Özel tasarlanmış spiral fırça formu sayesinde kirpik diplerine kadar ulaşır ve topaklanmayan bir uygulama sağlar. Kirpiklerinize ekstra hacim ve uzunluk kazandırmaya yardımcı olan Deborah Milano Like A Pro Maskara ile etkileyici bakışlara sahip olun!

**Belirtilen fiyatlar Aralık güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.