Victoria’s Secret Agora’da hizmete başladı

Victoria’s Secret Beauty & Accessories Agora Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Victoria’s Secret’ın ikonik imzalı kokuları, vücut bakım ürünleri ve aksesuarları Agora Alışveriş Merkezi’nde İzmirlilerle buluşuyor

Victoria’s Secret Agora’da hizmete başladı

Victoria’s Secret Beauty& Accessories konseptli mağazasında aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Tease, Xo Victoria, Fantasies, ForeverSexy, Crush, Intense gibi iknonik ve ödüllü kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte özel formüllü vücut bakım ve güzellik ürünleri, şık detaylarıyla dikkat çeken aksesuarlar ve seçkin bir külot koleksiyonu yer alıyor.


Agora Alışveriş Merkezi Victoria’s Secret mağazası, göz alıcı ve sofistike tasarımıyla ön plana çıkıyor. Etkileyici pembe – siyah bir cepheden giriş yapılan Victoria’s Secret mağazasında, meleklerin siyah-beyaz fotoğraflarının sergilendiği galeri, gizemli ve dramatik bir etki yaratıyor. Agora Alışiveriş Merkezi B Blok Zemin katta konumlanan mağaza geniş ürün çeşitliliğiyle misafirlerine tam bir Victoria’s Secret tecrübesi yaşatıyor.