Usta Pideci®, NTS Danışmanlık projesi Cizre Park’ta Açılıyor.

Usta Pideci®, NTS Danışmanlık projesi Cizre Park’ta Açılıyor.

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, ‘Pide işin ustasından yenir!’ mottosuyla yola çıkan Usta Pideci®, farklı tatlar sunmak için hazırlanıyor.

2019 yılında, Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda tarafından kurulan Usta Pideci®, TAB Gıda’nın çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye’nin En Büyük Döner Restoran Zinciri Usta Dönerci®’ den sonra kendi yarattığı ikinci markasıdır.

Özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti ile klasik yöntemlere sadık kalarak hazırlanmış nefis pide çeşitleri sunan Usta Pideci®, “50 cm’lik Dev Pideler!” sloganı ile pide severleri Türkiye’nin lezzetlerini tatmaya davet ediyor. Usta Pideci®, doyurucu menüsüyle hem gözlere hem de ceplere hitap ediyor.

Rahat ve güvenli bir alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve 7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.