Uluslararası hızlı tüketim markası Miniso Meydan İstanbul’da açıldı!

Kaliteli yaşamın herkesin hakkı olduğu felsefesini savunan; kendisini, müşterilerine kaliteli, yaratıcı, tasarım, eğlenceli ve ulaşılabilir fiyatlara ürünler tedarik etmeye adamış global bir marka olan Miniso, her hafta yenilenen ürün gruplarını müşterileri ile buluşturacak.

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride yaklaşık 5000 çeşit ürünü içinde barındıran, doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan Japon markası Miniso, ABD, Kanada, Rusya, Singapur, Dubai, Kore, Malezya ve Çin dahil olmak üzere 36 ülke ve bölgeden sonra Türkiye’de de 3. mağazasını Meydan İstanbul Avm’de açtı.

Yılda yaklaşık 32 milyon ziyaretçi kapasitesine sahip olan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, dünyanın önde gelen perakende markalarının arasına Miniso’yu da eklemiş oldu. Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük arazisine sahip olan en önemli alışveriş merkezlerinin başında yer almaktadır.

Meydan İstanbul Avm’deki 3. Şubesinden sonra müşterileriyle buluşma noktalarını arttıracak olan MINISO, üzerinde çalıştığı yeni projeleriyle yıl içinde mağaza sayısını katlayarak arttırmayı ve yıl sonunda 10 mağazaya ulaşmayı hedeflemekte. İstanbul’un ardından Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir gibi metropollerden sonra tüm Türkiye’de perakende pazarını penetre etmeyi planlayan markanın sonraki hedefi ise Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’ya uzanmak.