Ülker, Ramazan Bayramı’na hazır

Bayram ziyaretlerine eşsiz ve zengin ikramlık çeşitleriyle lezzet katan Ülker, çikolata ve şekerlemede toplam 50 çeşit ürünle Ramazan Bayramı’nda tüketicileriyle buluşmaya hazır

Ülker, Ramazan Bayramı’na hazır

Hediyelik ve ikramlık çikolata ve şekerlemede nesillerdir Türkiye’nin en sevdiği ürünlerle bayram ziyaretlerine lezzet katan Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, yaklaşan Ramazan Bayramı’na 50 çeşit ürünle hazırlandı. Çikolatada 22, şekerlemede 28 çeşitle Türkiye genelindeki satış noktalarında ve online alışveriş sitelerinde tüketicilerle buluşan Ülker, bir kez daha bu bayramın en neşeli, en keyifli anlarına unutulmaz lezzetlerle eşlik ediyor.

Ülker Buklet’ten çıtır pirinç patlaklı yeni çeşit

Bu yılın yeni ürünü Ülker Buklet, enfes kakao kremalı ve çıtır çıtır pirinç patlaklı sütlü çikolatası ve mor renkteki göz alıcı ambalajıyla raflarda bayram için yerini alacak. Ülker tüketicilerinin vazgeçilmez lezzeti bütün fındık ve enfes fındık kremalı Ece’nin yanı sıra geçtiğimiz yıl tüketicilerin beğenisine sunulan Ece Trio da bu bayramın gözdesi olacak. Ece Trio çikolatada olmazsa olmaz bütün fındığın yanı sıra üstte beyaz, tabanda sütlü çikolatanın kakaolu kremayla birleşmesiyle üç enfes lezzet bir arada sunuluyor. Yine Ülker’in bayram klasiklerinden biri olan Çikolatin’in yanı sıra mini Laviva, karamel dolgulu çikolata mini Caramio, sevilen lezzetler mini Albeni, Coco Star da kahve ve çay ikramlarına eşlik etmeye şimdiden hazır. Hediyelik kutularda ise Ülker Select Çikolata ile dışı sütlü ve beyaz, içi lezzetli fındık kremasıyla dolu deniz kabuğu formunda çikolatalar şık kutusunda bu bayram da tüketicilerin gözdesi olacak.

Ülker Lokumcuk ve Toffe ile bayram ziyaretleri şeker tadında geçecek

İkramlık şekerlemede tüketicilere 28 çeşitten oluşan geniş bir ürün seçeneği sunan Ülker, klasik şekerlemelerin yanı sıra, geleneksel Türk lokumundan esinlenerek ilk defa Ülker tarafından üretilen Lokumcuk ile bu bayram da bir kez daha ağızları tatlandıracak. Ülker Lokumcuk’un limon, mandalina, böğürtlen, elma, nar ve karpuz olmak üzere birbirinden lezzetli meyve tatları bayram sohbetlerine renk katacak. Ülker’in şekerleme kategorisinde en beğenilen ürünlerinden Ülker Toffe Damla Sakızlı da yine bu bayramın en çok tercih edilen lezzetlerinden biri olacak. Ülker Toffe karamelden çileğe, limondan vişneye kadar, tüketicilere farklı damak zevklerine hitap eden geniş bir lezzet portföyü sunacak.

#ulker  #ramazanbayrami  #ulkerece #ececikolata #ecetrio #lezzet #yenilik #cikolata  #ikram #sekerleme #ulkerlokumcuk  #gelenek #mutluetmutluo