Tüm Öğretmenlere Antares'ten X4 Bonus

Tüm Öğretmenlere Antares'ten  X4 Bonus

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, Öğretmenler Gününde Antares Kart ile alışveriş yapan öğretmen ziyaretçilerine X4 Bonus hediye ediyor. Sadece 24 Kasım Salı günü yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya, geleceğimizin ışığı değerli öğretmenlerimizi sevindirecek. Kampanya katılımı Danışma noktasından kolayca gerçekleştirilebilecek.

Değerli ziyaretçilerimizin sağlık ve güvenliği için almış ve uygulamakta olduğumuz tüm hijyen tedbirlerimiz TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile belgelendirilmesiyle Antares, “Güvenli” alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Covid-19 Genelgesi ile Alışveriş Merkezimiz, üst düzey hijyen ve temizlik önlemlerimizle hafta içi 10.00-20.00 hafta sonu 11.00-19.00 saatleri arasında açık olacaktır. Restoran, lokanta, pastane, kafe kapsamındaki yeme içme işletmelerimiz 10.00-20.00 saatleri arasında sadece paket servis veya gel-al hizmeti verecek şekilde açık olacaktır. Sinema salonlarımız 31 Aralık 2020 tarihine kadar kapalı olacaktır.

Yapılan tüm denetimlerden tam puan alan, uyguladığı üst düzey önlemleri ile hijyen, güven ve konforu ziyaretçilerine sunan Antares, ekstra önlemleri ile misafirlerine özel bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.