The Batman X Fossil Kapsül Koleksiyonu Sadece Saat&Saat’te

Tutkunlarının merakla beklediği ve tüm dünyada aynı anda vizyona giren The Batman filminin sınırlı sayıda üretilen The Batman™ X Fossil koleksiyonu seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde koleksiyonerleri bekliyor.

The Batman X Fossil Kapsül Koleksiyonu Sadece Saat&Saat’te

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, merakla beklenen yeni Batman filminden ilham alan Fossil “The Batman™” kapsül koleksiyonunu filmin tutkunları ve koleksiyoncularla buluşturuyor. The Batman™ X Fossil koleksiyonundaki sınırlı sayıda üretilen saat, bileklik ve kolye seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresindeki online mağazada satışa sunuluyor.

Koleksiyonda yer alan The Batman™ Watch, Batman'in kendine özgü şıklığının yanı sıra Batsuit ve zırhının mat siyah görünümünden ilham alıyor. The Batman™ Watch, paslanmaz çelik, siyah iyon kaplama 42 mm kasaya, karanlıkta parlayan kadran içi göstergelere, çarpıcı kırmızı vurgulara ve otomatik mekanizmaya sahip. The Batman™ Watch, kolayca değiştirilebilen ve birinde pusula bulunan üç siyah kayışla birlikte set olarak sunuluyor. Batman’in teknolojisini ve The Batcycle™: Kevlar® tarzını yansıtan, balistik naylon ve kalıplanmış silikon malzemelerle donatılan saatin kutusu da en az saat kadar iddialı tasarımıyla dikkat çekiyor. Saatin kutusu resmi Batman göğüs plakası tasarımı bulunan, ekstra kayışları saklamak için özel bir çekmece içeriyor.

Koleksiyonda saatin yanı sıra her biri gizli bir süper güçle ikili bir yaşam süren The Batman x Fossil kolye ve bileklik de yer alıyor. Batman amblemli iyon kaplamalı, mat siyah paslanmaz çelikten üretilen Batman erkek kolye, gizli bir kimliğe sahip: Basit bir hareketiyle şişe açabiliyor. Paslanmaz çelik, siyah lava boncuklardan üretilen Batman erkek bileklik ise aynı zamanda uçucu yağlar için bir iletici işlevine sahip.

Fiyat Bilgisi
Batman Kol Saati ve Yedek Kordon LE1142SET: 6.400 TL
Batman Erkek Kolye JF04001001: 2.560 TL
Batman Erkek Bileklik JF04000001: 1.070 TL