Tepe Nautilus mobil alışveriş severlere kazandırıyor

Tepe Nautilus mobil alışveriş severlere kazandırıyor

Tepe Nautilus Mobil Uygulama ile ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 20 - 27 Ekim tarihleri arasında aynı gün içerisinde en fazla iki alışverişte toplam 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 75 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus,   kolay kullanıma sahip mobil uygulamasıyla ziyaretçilerini anında kazandıran kampanyalar, cazip fırsatlar ve keyifli bir alışveriş deneyimi ile buluşturmaya devam ediyor.

300 TL ve üzeri alışverişe anında 75 TL hediye

Tepe Nautilus Mobil kullanan ziyaretçileri için kampanyalara katılımda sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus, 20 - 27 Ekim tarihleri arasında yapılan alışverişlerde alışveriş severleri kazandırıyor. Kampanyaya katılım için aynı gün içerisinde en fazla iki alışverişte toplam 300 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor. 

Tepe Nautilus’taki kampanya masasından 12:00-20:00 saatleri arasında hediye 75 TL yüklü Tepe Nautilus kartını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabiliyor.   

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.