Tepe Nautilus 2023’e yüzde yüz doluluk ile giriş yapıyor

Tepe Nautilus 2023’e yüzde yüz doluluk ile giriş yapıyor

20 yıldır konumu, etkinlikleri ve sunduğu hizmetlerle İstanbul’un tam kalbinde ziyaretçilerini ağırlayan Tepe Nautilus, 2023’e girerken yüzde yüz mağaza doluluğuna ulaştı. İlk günden bu yana ziyaretçilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru analiz eden Tepe Nautilus ulusal ve uluslararası 130 markasıyla ideal bir yaşam merkezi olmaya devam ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, 20. yılında mağaza doluluğunu yüzde yüze ulaştırdı.

Tepe Nautilus, ziyaretçilerinin beklentilerine paralel olarak sunduğu odaklı ve çeşitlendirilmiş marka karmasıyla alışveriş merkezi içerisinde sinerji oluşturmayı başarıyor. Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi Müdürü Ertuğ Turan, “20 yıldır “Tam Kalbinde” konseptiyle ziyaretçilerimizle olan bağlılığımızı güçlendirmeye odaklandık. Her alanda ziyaretçilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede de beklentileri karşılamaya odaklanarak her koşulda üst düzey bir memnuniyet yakalamaya özen gösteriyoruz. Spor merkezinden yeme içme mekanlarına, sinemadan geniş ve ferah tasarımlı teraslı cafelerimize ziyaretçilerimizin keyifli vakit geçirebileceği alanlar sunarken Tepe Nautilus Mobil Uygulama üzerinden gerçekleştirdiğimiz düzenli kampanyalarla alışveriş deneyimlerini eğlenceli hale getiriyoruz.

Hedefimiz bir alışveriş merkezinin ötesinde ziyaretçilerimizin bireysel olarak veya ailece vakit geçirebilecekleri ideal ortamı sunmak. Bunun için de kolay ulaşılabilir konumumuz, her yaşa uygun etkinliklerimiz ve hizmetlerimizin yanı sıra ideal marka karmasını yaratmaya çalışıyoruz. CarrefourSA, Paribu Cineverse, Paşabahçe, Sports International gibi uzun yıllardır bizimle birlikte olan markalarımızın yanı sıra yakın zamanda LC Waikiki, W Collection, Karaca, ADL, İpekyol, Rossmann, Caffe Nero, Tchibo ve Joker Baby markalarını yeni konseptleriyle bünyemize kattık. Böylece 20 yılı geride bırakırken 2023’e birbirinden değerli 130 ulusal ve uluslararası markayla yüzde yüz dolulukla giriyoruz” dedi.