“Tam evlenilecek adamım ama kadınlar anlamıyor”

Sevilen ikili Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, önceki gün Konya M1 Merkez AVM'deydi

“Tam evlenilecek adamım ama kadınlar anlamıyor”

Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen imza günü ve söyleşide kahkahalar yine havada uçtu. AVM ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Kadir Çöpdemir'e “Hülya Avşar için Pascal'ın ahiretliği olur demiştiniz. Hala söylediğinizin arkasında mısınız?” diye soruldu. Kadir Çöpdemir de “Evet arkasındayım. Hatta Hülya Avşar'a karşılık Samime Sanay.” yanıtını verince herkes kahkahaya boğuldu.


Yalnızlıktan bunaldığını söyleyen Kadir Çöpdemir “2016'da evleneceğim. Artık bunaldım. Aslına bakarsanız ben evlenilecek adamım, iyi ev erkeği olurum. Kadınlar bunu anlamıyor. Pascal gibiler hemen nişanlanır hemen de boşanır. Onların peşini kadınlar bırakmıyor. Annem bile bana eş arıyor.” dedi.

 

Pascal'a “İnönü Stadyumu'nda futbolcuları dövdüğünüz doğru mu?” diye soruldu. Pascal da “Evet doğru. Maç sonrası soyunma odasında Hagi'ye tokat attım.” dedi. Söyleşinin sonunda her iki ünlü isim de engelli basketbol takımına destek olduklarını söyledi. Konya'yı çok sevdiklerini söyleyen Kadir ve Pascal, Konya M1 Merkez AVM yönetimine teşekkür etti.