Starbucks, şimdi CarrefourSA marketlerinde

Starbucks, şimdi CarrefourSA marketlerinde

Starbucks, CarrefourSA’nın İstinye Hiper ve Anadoluhisarı Gurme marketlerinde kahve tutkunlarıyla buluşuyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks ile Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Türkiye’de bir ilke imza attı.

Starbucks ve CarrefourSA arasındaki iş birliği kapsamında İstinye CarrefourSA Hiper’de yer alan yepyeni Starbucks kiosku, tüm içecekleri, gıda ürünleri ve kahve çekirdekleriyle CarrefourSA misafirlerini ağırlıyor.

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, Türkiye genelinde kahve tutkunlarına hizmet verdiği noktalarının sayısını günden güne artırırken İstinye CarrefourSA Hipermarketi’nde tüm içeceklerini, birbirinden lezzetli gıda ürünlerini ve kahve çekirdeklerini CarrefourSA müşterileriyle buluşturuyor.

Kutay Kartallıoğlu: “Müşterilerimize Hizmetin Doğrusunu Sunuyoruz”

Starbucks ile Türkiye’de bir ilke imza attıklarını belirten CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu; “CarrefourSA olarak müşterilerimize hizmetin doğrusunu sunmak için marka iş birlikleriyle alışveriş deneyimini sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşterilerimize alışveriş yaparken bir kahve molası, hatta kahvelerini içerken alışveriş yapma imkânı sunuyoruz. Böylelikle tüm ihtiyaçlara aynı adreste cevap verebiliyoruz” dedi. Kutay Kartallıoğlu, iki büyük markanın yan yana geldiği iş birliğinden memnuniyet duyduklarını ve birlikteliğin kapsamının büyüyeceğine inandıklarını söyledi.

Starbucks, Anadoluhisarı CarrefourSA Gurme’de açıldı

Starbucks, Anadoluhisarı CarrefourSA Gurme’de yeni bir kiosk noktasıyla hizmet vermeye başladı. Hizmet noktalarında geri dönüşümlü malzeme ve sistemler kullanmaya önem veren Starbucks, aynı zamanda sürdürülebilir geleceğe de hizmet ediyor.