Spor Tutkunları SPX Extreme Wekeend’le Tepe Nautilus’ta

Sporseverleri 30 yılı aşkın süredir en iyi outdoor ve extreme spor ürünleriyle buluşturan SPX, 15- 17 Nisan tarihlerinde Tepe Nautilus’ta gerçekleşecek SPX Extreme Wekeend’te misafirleri deneyim ve heyecan dolu bir hafta sonuna davet ediyor

Spor Tutkunları SPX Extreme Wekeend’le Tepe Nautilus’ta

Tenis, koşu, kaykay, outdoor ve extreme gibi spor branşlarına ilgi duyan kişilerin 30 yıldır tercihi olan SPX, Tepe Nautilus’ta sporseverleri SPX Extreme Wekeend’te bir araya getiriyor. SPX Extreme Wekeend’de sporseverler üç gün boyunca unutulmaz anlar yaşayacak. 15-17 Nisan tarihlerinde Tepe Nautilus açık otoparkında gerçekleşecek olan etkinlikte tenis workshop ve eğitimlerinden raket ve kaykay demolarına, chiboard balance workshop’dan kayak & snowboard workshop ve ekipman seçimine kadar farklı temalarda etkinlikler ziyaretçilerle buluşacak.

Extreme sporla ilgili merak edilenleri SPX uzmanları yanıtlayacak

Sporseverler, yeni sezon ürün lansmanlarını takip edebileceği gibi hafta sonu boyunca etkinliğe özel fiyat avantajlarından da faydalanabilecek. “Extreme Weekend” etkinliğine katılacak olan SPX uzmanları, extreme spor branşları ve ekipmanların özellikleri ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayacak.

Tepe Nautilus, deneyim ve heyecan dolu SPX Extreme Wekeend’e herkesi davet ediyor.

Etkinlik tarihi: 15-17 Nisan 2022

Etkinlik Saati: 10:00-21:30

Etkinlik Alanı: Tepe Nautilus açık otopark alanı