Sinema biletinizin 25 TL’si Tepe Nautilus’tan

Alışverişin ve yaşamın adresi Tepe Nautilus, 20. yaşında da ziyaretçilerini birbirinden kazançlı kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Tepe Nautilus, 20 Mayıs’a kadar gerçekleştireceği CGV MoviePass kampanyasıyla Cinemaximum sinema biletlerini 25 CGV Para indirimle alma fırsatı sunuyor

Sinema biletinizin 25 TL’si Tepe Nautilus’tan

İstanbul’un tam kalbinde 20 yıldır ziyaretçilerine aynı heyecanla özel anlar yaşatan Tepe Nautilus, Türkiye ve dünya sinemasının en sevilen filmlerini ziyaretçileriyle buluştururken, film keyfini kazançlı kampanyalarla katlıyor.

Tepe Nautilus, 20 Mayıs’a kadar gerçekleştireceği kampanyasıyla ziyaretçilerine Cinemaximum’da yer alan filmlerde 25 TL’lik CGV MoviePass ile indirimli sinema bileti alma şansı sunuyor. Tepe Nautilus Mobil Uygulaması kullanıcılarına özel hayata geçirilen kampanyaya katılım için yapılması gereken ise Tepe Nautilus Mobil Uygulamasının indirilmesi, üye olunması ve 25 CGV Para hediye kodunun alınmasıdır. İndirimin sağlanabilmesi için Cinemaximum’un ücretsiz hizmeti CGV Cinema Club’a üye olunması gerekmektedir. 25 CGV Para hediye kodunu alan katılımcılar sinema gişesinden CGV Cinema Club üyeliklerine kodlardaki 25 CGV Para’lık bakiyeyi yükletip kullanabileceklerdir.

Tepe Nautilus, salı ve perşembe günleri geçerli olan kampanyayla film keyfi yaşamak isteyen tüm ziyaretçilerini Cinemaximum’a bekliyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosundan bilgi alabilirsiniz.