Sil Süpür, temizliği sevdiriyor

Suya ve deterjana gerek bırakmayan Scotch-Brite™ Sil-Süpür seti yeni ve modern tasarımıyla günlük temizliğin bir numaralı yardımcısı olmaya devam ediyor

Sil Süpür, temizliği sevdiriyor

3M’nin temizlik ürünleri pazarındaki yenilikçi ve lider markası Scotch-Brite™, sunduğu pratik ürün ve çözümler ile evlerin yardımcısı olmaya devam ediyor. Scotch Brite’nin en yenilikçi ürünlerinden Sil Süpür, yenilenmiş tasarımıyla rahat ve kolay temizliğin keyfini yaşamak isteyen tüketicilerle buluşuyor.

Oluşturduğu elektrostatik güç sayesinde saç, toz ve tüy gibi parçaları mıknatıs gibi çeken Sil Süpür; mutfak, banyo ve oda gibi evin tüm alanlarının kolayca temizlenmesini sağlıyor. Teleskopik sopası sayesinde istenilen uzunluğa getirilip kullanabilen ürün, 360o dönebilen başlığı ile koltuk ve yatak altları, dolap üstleri gibi ulaşılması zor, dar alanları rahatlıkla temizliyor.

Yer kaplamayan ve taşıması kolay Sil Süpür seti, kullan-at bezleri sayesinde kısa sürede hijyenik temizlik sağlıyor. Elektrostatik özelliği sayesinde öncesinde süpürmeye gerek bırakmayan ve evdeki tüm yüzeylerde kullanılabilen ürün; yağ, kir ve tozdan eser bırakmıyor.