Siirt'in ilk Penti ve Madame Coco mağazaları NTS Danışmanlık Projesi Siirt Park AVM 'de açıldı

Siirt'in ilk Penti ve Madame Coco mağazaları NTS Danışmanlık Projesi Siirt Park AVM 'de açıldı

Yatırımı Üçyol A.Ş  ve kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Siirt Park AVM’de lider çorap, iç giyim markası PENTİ ve ev tekstili sektörünün önde gelen ismi MADAME COCO Siirt’teki ilk mağazalarını açtılar.

1950 yılında kurulan  şu anda yurt dışında 100 üzerinde mağaza ile 29 farklı ülkede yer almakta olan, lideri olduğu çorap pazarındaki konumunu daha da güçlendirmek ve liderliğini çorabın yanı sıra iç giyim ve mayo perakendeciliğinde de sürdürmek isteyen Penti Türkiye'den çıkan global bir marka olmak hedefiyle kadınlar, erkekler, ve gençler için tamamen farklı koleksiyonlara sahip ürünlerini moda trendlerinin değişim hızına koşut olarak yeniliyor.

   

  

2011 yılında kurulan, lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco; Türkiye ve 17 farklı ülkede olmak üzere 370 mağazasıyla hizmet vermektedir. 18 ülkede faaliyet gösterdiği mağazalarında, 100 binin üzerinde metrekare satış alanına ulaşan marka, Madamecoco.com ve Madame Coco mobil uygulaması üzerinden de ürünlerini satışa sunmaktadır. Fransız çizgilerinden ve renklerin uyumundan ilham alınarak tasarlanan ürünleriyle, özgün ve yalın şıklık sunan Madame Coco, birçok farklı kategorideki geniş ürün yelpazesini ziyaretçileriyle buluşturmaktadır.

  

 

Türkiye’nin önde gelen mağazalarının yer aldığı, Siirt halkının rahatça zaman geçirip, alışveriş yaptıkları Siirt Park AVM,  bölgenin cazibe merkezi olmuştur.

16.500 metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan Siirt Park AVM’de hizmet veren bazı markalar ise şunlardır; LCWAIKIKI, LCW DREAM, LCW KİDS, MİGROS, STARBUCKS, KIĞİLİ, BOYNER OUTLET, BOYNER POP-UP, FLO, MAVİ, PAULMARK, WATSONS,TOYZZ SHOP,  BURGER KING, USTA PİDECİ, POPEYES, SBARRO, ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ, U.S POLO, KARACA, TAVUK DÜNYASI,  YALIN AYAK, SİİRT PARK FİT, SEVİL YÖRESEL ÜRÜNLER, MAD PARFÜM, VIP LOUNGE, SAİD HALİM EFENDİ, ARMİNE, ALVİNA, MİSERRA, LOCA, CİNE BİG SİNEMA,  FATMA’NIN MUTFAĞI, JOY TANTUNİ ayrıca bölgenin en büyük E-BEBEK mağazasıyla birlikte, ilk ve en büyük eğlence dünyası “PLAY PLANET” 4 bin 500 metrekare eğlence alanı ile Siirt Park AVM’de!