'Sevimli Dostlar' Ceylan Karavil Park AVM'de minik hayranlarıyla buluştu

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park AVM, sömestir tatili etkinlikleri kapsamında Sevimli Dostlar çizgi film karakterlerini minik hayranlarıyla buluşturdu.

'Sevimli Dostlar' Ceylan Karavil Park AVM'de minik hayranlarıyla buluştu

Bölgenin buluşma noktası haline gelen Ceylan Karavil Park AVM, sömestir tatilinde de çocukların eğlence merkezi oldu.

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park AVM'de, düzenlenen etkinlikler çocuklara sömestir tatil keyfini doyasıya yaşattı.

Ceylan karavil Park AVM’de sevimli dostlar heyecanı günler öncesinden başladı.

Minik seyirciler sevimli dostlar çizgi film karakterlerini günler öncesinden heyecan ile bekledi. Çocukların en sevdiği çizgi film karakterleri Sevimli dostlar, 29-30 ocak tarihlerinde Ceylan Karavil Park AVM'de minik hayranlarıyla buluştu. Çocuklar, şarkı ve oyunlarla dolu Sevimli Dostlar gösterilerini Ceylan Karavil Park AVM'de ücretsiz olarak izleme şansı bulup, eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir sömestir tatili geçirme fırsatı buldu. Her yaştan ziyaretçiyi ağırlayan Ceylan Karavil Park, çocukların gelişimine katkıda bulunacak, onların interaktif şekilde katılım sağlayabilecekleri, zihinsel ve bedensel gelişimlerinin ön planda tutulacağı bir birinden farklı çocuk etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Alışveriş Merkezi Yönetimi,

Bugüne kadar sayısız bir çok etkinlik yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın televizyonlardan izlediği çizgi film karakterlerini burada onlarla buluşturmak, yüzlerindeki mutluluğa, gülümsemeye eşlik etmeye devam edeceğiz..