Scotch-Brite’tan kir tutmaz sünger

Üstün fiber teknolojisiyle bulaşıkları çizmeden temizleyen yeni Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’in yüzeyine, inatçı yemek artıkları dahil hiçbir şey tutunamıyor. Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger, sadece birkaç saniye suyun altında tutularak kolayca temizleniyor

Scotch-Brite’tan kir tutmaz sünger

Dünyanın en yenilikçi şirketleri arasında yer alan 3M, müşterilerinden ilham alarak geliştirdiği, hayatı kolaylaştıran inovatif ürün ve çözümlerine, yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Bulaşık yıkarken karşılaşılan en can sıkıcı sorunlardan biri olan süngerinin üzerinde kalan yemek artıklarını çıkarmakla uğraşmak, Scotch-Brite™  Kir Tutmaz Sünger sayesinde tarihe karışıyor. Scotch-Brite markasıyla, bulaşık süngeri kategorisinde açık ara pazar lideri.

Amerika’dan sonra Fransa ve Türkiye’de ilk defa lanse edilen Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger, sıradan bir bulaşık süngerinden çok daha fazlası. Üstün fiber teknolojisiyle bulaşıkları çizmeden temizleyen Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’in özel fiberlerden imal edilen eşsiz yüzeyine, pirinç, makarna ve hamur işi gibi inatçı yemek artıkları dahil hiçbir şey tutunamıyor. Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’i temizlemek için sadece birkaç saniye suyun altında tutmak yeterli oluyor.