Sahure Hanım Türk Kahvesi’ni yeniden yorumluyor

“En İyisi” Sahure Hanım Türk Kahvesi

Sahure Hanım Türk Kahvesi’ni  yeniden yorumluyor

Yüksek kaliteli Arabica türü kahve çekirdeklerinden özenle üretilen Sahure Hanım Türk Kahvesi, özel ambalajı ve öğütüldüğü andaki kendine has kokusu ve tadı korunarak sunuluyor.

Sahure Hanım, Klasik Türk Kahvesi’nin taşıdığı tüm değerleri, 21. Yüzyılın teknolojisi ile birleştiriyor konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle Türk Kahvesi’ni günümüz koşullarında yeniden yorumluyor.

Ayrıca Sahure Hanım, geçmişimize duyduğu saygı ve özenle, geleneklerimizi geleceğe taşımak için emek sarf ediyor ve Türk Kahvesi’nin değerleri ile bugünün toplumunun sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlıyor.

Uyar Holding Pazarlama Direktörü Meral Tek Sahure Hanım Türk Kahvesi’nin tüketici ile buluşma serüvenini şu şekilde özetliyor:

‘’Sahure Hanım her zaman tüketici odaklı bir marka olan tada! ailesinin sahip olduğu kurumsal güçle birlikte, geçmişe dayanan üretim geleneği ve geniş dağıtım ağıyla iç ve dış pazarda lider ve öncü firma olma hedefine emin adımlarla ilerliyor. Sahure Hanım Türk Kahvesi, 7.500 m2 kapalı alanda yüksek teknolojiye sahip makine ve ekipmanların bulunduğu tesislerde işleniyor.

Arabica çekirdekleri, 5 ton/gün kapasiteli kavurma makinelerde ideal renk, tat ve kokuya ulaşması için belirlenen kavurma profiline uyularak kavruluyor. Kavurmanın hemen sonrasında hava soğutmalı sistemde hızlıca soğutularak kavrulmaya kendi ısısında devam etmesi engelleniyor. Kahvenin doğallığının bozulmasını engellemek ve taze kalmasını sağlamak için, koruyucu atmosferde el değmeden paketleme işlemleri gerçekleştiriliyor ve güçlü dağıtım ağıyla tüketicilerle buluşturuluyor.’’