Safiye Soyman Ada AVM’de diyeti bozdu

Sahnelerin kahkaha makinası Safiye Soyman-Faik Öztürk ikilisi, sanat dünyasının ünlü ismi Çiğdem Tunç ve Güllüm Show Azize’yle “Altın Günü” bu kez Adapazarı’nın ünlü alışveriş merkezi Ada AVM’deydi

Safiye Soyman Ada AVM’de diyeti bozdu

Banu Noyan organizasyonuyla Adapazarlıları hemen her hafta ünlü bir isimle buluşturan Ada AVM’deki “Altın Günü” organizasyonu yine hınca hınç doluydu. Sevenlerinin karşısına çıkan ünlü isimler AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. Çiğdem Tunç, Safiye Soyman-Faik Öztürk ve Fehmi Dalsaldı hanımların vazgeçilmezi olan geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıkarak, muhteşem bir gösteri sundu.


Altın gününe esprileriyle damga vuran Faik Öztürk ve Safiye Soyman, misafirleri yine gülmekten kırıp geçirdi. Adapazarlı hanımlar haftalardır büyük bir merakla bekledikleri ‘Altın Günü’ne evlerinde yaptıkları börek, kek, kısır, mercimekli köfte ve dolmalarla katıldı. Ünlü isimlerle ikram yapan hanımlar ortaya oldukça ilginç görüntüler çıktı. Protein diyeti yaparak 10 kilo verdiğini açıklayan Safiye Soyman, ev yapımı yiyeceklere dayanamadı ve rejimi bozdu.


Altın Günü'nde bu kez sadece hanımlar değil beyler de yarıştı. Hanımlar stil yarışmasında birbirleriyle kıyasıya yarışırken, beyler de düğme dikme, çamaşır asma gibi yarışmalara katıldı. Çamaşır asamayan Faik Öztürk'e verilen ceza herkesi gülmekten kırıp geçirdi. Yarışmayı kaybeden Faik Öztürk, AVM'nin içinde şortla tur attı.


Altın Günü’nü ziyaret edenler arasında Down Sendromlu çocuklar ve velileri de vardı. Veliler, ünlü isimlerden destek sözü aldılar. Tüm izleyenlerin alkış ve kahkahalarla eşlik ettiği şov büyük ilgi gördü. Yarışmanın kazananları hediye edilen altınları Faik Öztürk, Safiye Soyman ve Çiğdem Tunç'un elinden aldılar.