Perakende PageSkin

Sabırlı bir ağacın notaları Selin Mavi Ladin 4 ile hijyene eşlik ediyor

Sabırlı bir ağacın notaları Selin Mavi Ladin 4 ile hijyene eşlik ediyor

Doğanın renkler ve kokular konusundaki cömertliğini kusursuzca gösteren Mavi Ladin ağacı, tabiatın en ön özel armağanı olarak Selin ile bir ambalaja sığıyor. Masmavi iğne yapraklarıyla gökyüzünden bir silüeti resmeden ağacın etkileyici kokusu, Selin uzmanlığı ile kolonyaların başrolüne yerleşiyor.

Karakterli, ferah, özgün ve cesur kokusuyla iddialı notalara sahip olan Selin Mavi Ladin 4, günün her anında tazelenmek için etkileyici bir seçenek sunuyor. Doğanın en görkemli ağacının kendine has büyülü kokusunun yer aldığı Selin Mavi Ladin 4, 80 derece etil alkol oranıyla da hijyene her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde pratik temizlik sağlıyor.

Tazeleyici kokusuyla kısa bir mola…

İlhamını 4 yüzyıllık yaşından alan Selin Mavi Ladin 4, ferahlatan orman kokusuyla küçük bir molaya davet ediyor. Bazen stresli bir anda bazen de günün tüm yorgunluğunu üzerinizde hissettiğinizde kokusuyla yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayan Selin Mavi Ladin 4, doğanın kalbinde kısa bir yolculuğa çıkarıyor. Kokusunun yanı sıra güçlü formülasyonu ile hijyen beklentilerini de maksimum orada karşılayan Selin, temiz hissetmenin ipuçlarını sunuyor.

Selin’in “Hayatın Kokusu” serisinde Mavi Ladin’in yanı sıra Bahçe Gülü, Lavanta, Hanımeli ve Ardıç seçenekleri de bulunuyor. Dermatolojik olarak test edilen Hayatın Kokusu serisi kolonyalar, 150 ml ve 100 ml boylarının yanı sıra 35 ml’lik mini boyu ile de her an her yerde kullanılabiliyor.