Retrobüs, sevilen şarkılarıyla Ege Perla’daydı

Retrobüs, sevilen şarkılarıyla Ege Perla’daydı

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki İzmir’lilerin Hoş Vakit Merkezi

Ege Perla, Retrobüs’ün harika konseriyle yaza eğlence dolu bir giriş yaptı.

Ege Perla’da İzmirlilerle buluşmanın heyecanını yaşayan Retrobüs üyeleri, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en sevilen şarkılarını seslendirirken, konsere gelenlere müzik şöleni yaşattı. Türk pop-rock müziğinin unutulmaz isimlerini hatırlatan ve yaşatmaya çalışan Retrobüs, efsane sanatçıların dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi. Konsere yoğun ilgi gösteren Ege Perla ziyaretçileri tüm şarkılara gece boyunca eşlik etti.

Konser sonunda sorulan sorulara tüm içtenliği ile yanıt veren Retrobüs ‘60’lardan özellikle 90’lara kadar üretilen şarkılar her döneme hitap ediyor. Bu sebeple son yıllarda retro veya 90’lar konseptli işlere talep oldukça fazla. İnsanlar geçmişi ve o kaliteyi özlüyor. Bizim için de her dönem ayrı güzel, ayrı kıymetli.’  diyerek dinleyiciden aldığı güzel dönüşlerin Retrobüs’ü amacına ulaştırdığını belirtti. Ege Perla ziyaretçileri muhteşem konser sonrası grup üyeleri ile sohbet etme fırsatı da yakaladılar.

Yeni etkinlik, marka ve kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgiye www.egeperla.com.tr adresinden ve mobil uygulamamızdan ulaşabilirsiniz.