REEDER, NTS Danışmanlık projesi Karabük - Kares AVM’de açılıyor

REEDER, NTS Danışmanlık projesi Karabük - Kares AVM’de açılıyor

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Karabük - Kares AVM & OUTLET CENTER’da, yeni nesil mobil teknoloji ürünleri markası REEDER açılıyor.         

“Bilgi senin" sloganı ile yola çıkan reeder, Türkiye'yi ilk kez 2010 yılında  "e-kitap okuyucu" ile tanıştıran markadır. REEDER, tüketici ihtiyaçları, lokal ve global iş ortakları ve maliyet/fiyat dengesini ideal biçimde yönetmeye odaklanarak bir çok ilke daha imza atmıştır. Tablet bilgisayar, akıllı telefon, e-kitap okuyucudan, akıllı çocuk saati gibi giyilebilir teknolojilere kadar uzanan geniş bir ürün gamına sahip olan REEDER, bir çok yeni teknolojiyi Türk tüketicisi ile ilk kez tanıştıran cihazlarının satışını, ülke çapında elektronik marketler, telekom operatörleri ve online mağazalar dahil bir çok kanaldan gerçekleştirerek yeni teknolojilere erişilebilir fiyatlarla ulaşmasını sağlıyor.

2018’de Samsun’a yatırım yaparak büyük bir yerli teknoloji üretim merkezini de hayata geçirdi ve son iki yılda 10 kat büyüdü.

Kares AVM & OUTLET CENTER, Karabük halkının beklenti ve ihtiyaçlarına göre yeni markaları eklemeye devam ederken kente mağaza açan ulusal markalarıyla müşteri çekimi ve memnuniyetinde önemli bir rol üstleniyor.

Kares AVM & OUTLET CENTER hem kalitesi ile hem marka karması hem de en uygun fiyatlarıyla Karabük halkına hizmet etmeye devam ediyor.