REEDER, NTS Danışmanlık projesi Artrium AVM’de açılıyor

REEDER, NTS Danışmanlık projesi Artrium AVM’de açılıyor

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Artvin - Artrium AVM’de yeni nesil mobil teknoloji ürünleri markası REEDER açılıyor.

“Bilgi senin" sloganı ile yola çıkan reeder, Türkiye'yi ilk kez 2010 yılında  "e-kitap okuyucu" ile tanıştıran markadır. REEDER, tüketici ihtiyaçları, lokal ve global iş ortakları ve maliyet/fiyat dengesini ideal biçimde yönetmeye odaklanarak bir çok ilke daha imza atmıştır. Tablet bilgisayar, akıllı telefon, e-kitap okuyucudan, akıllı çocuk saati gibi giyilebilir teknolojilere kadar uzanan geniş bir ürün gamına sahip olan REEDER, bir çok yeni teknolojiyi Türk tüketicisi ile ilk kez tanıştıran cihazlarının satışını, ülke çapında elektronik marketler, telekom operatörleri ve online mağazalar dahil bir çok kanaldan gerçekleştirerek yeni teknolojilere erişilebilir fiyatlarla ulaşmasını sağlıyor.

2018’de Samsun’a yatırım yaparak büyük bir yerli teknoloji üretim merkezini de hayata geçirdi ve son iki yılda 10 kat büyüdü.

Artrium AVM bünyesinde bin metrekarelik bir market alanı, ayakkabı, giyim, kozmetik, aksesuar ve teknoloji mağazaları, PlayPark çocuk eğlence alanı, teras kafe ve yeme içme alanlarından oluşan Artvin’in ilk alışveriş merkezidir, aynı zamanda bünyesinde 205 yatak kapasiteli şehrin ilk 4 yıldızlı oteli olan Grand Artvin Otel’i de barındırıyor.