Tepe Nautilus yılbaşı kampanyası ile alışverişler daha kazançlı

Tepe Nautilus yılbaşı kampanyası ile alışverişler daha kazançlı

Tepe Nautilus Mobil Uygulama ile ziyaretçilerine yılbaşı alışverişlerinde de daha kolay ve hızlı bir alışveriş imkânı sunmak isteyen Tepe Nautilus, 29 – 31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde 1500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 250 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, yılbaşında da ziyaretçilerine özel kampanyalar gerçekleştiriyor. Ziyaretçilerine sunduğu kampanyalar ile alışverişi keyfli hale getiren Tepe Nautilus, Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçilerini yılbaşında da  özel ayrıcalıklarla buluşturmaya devam ediyor.

1500 TL ve üzeri alışverişe anında 250 TL hediye

Tepe Nautilus Mobil Uygulama kullanan ziyaretçileri için kampanyalara katılımda sıra bekleme dönemine son veren Tepe Nautilus, 29 – 31 Aralık tarihleri arasında yapılan alışverişlerde harcadıkça kazandırıyor. Kampanyaya katılım için tek seferde 1500 TL ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler fiş ya da faturalarının fotoğrafını çekip mobil uygulamaya yükleyerek, sıra beklemeden kayıt işlemini tamamlıyor. 

Tepe Nautilus’taki danışma bankosu ya da kampanya masasından  hediye 250 TL yüklü Tepe Nautilus kartını alan ziyaretçiler kazandıkları tutarı seçili mağazalarda anında harcayabiliyor.   

Kazançlı ve kolay alışveriş deneyimi için Tepe Nautilus Mobil Uygulamasını, Google Play ve App Store ‘dan indirebilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.tepenautilus.com adresini ziyaret edebilir ya da Tepe Nautilus Danışma bankosu ve kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.