Tchibo’nun iletişim faaliyetlerini FM İletişim yürütecek

Tchibo’nun iletişim faaliyetlerini  FM İletişim yürütecek

70 yılı aşkın kahve uzmanlığı ve her hafta yenilenen temalardan oluşan özgün perakende iş modeli ile 2005 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren Tchibo, PR çalışmaları için FM İletişim Danışmanlığı ile anlaştı. Marka, FM İletişim’den iletişim stratejilerinin oluşturulması, medya ilişkileri, sürdürülebilirlik, içerik ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet alacak.

Teknolojiden kimyaya, gıdadan finansa birçok farklı sektörde yerli ve global markalara hizmet veren FM İletişim, Tchibo Türkiye’nin yeni dönem iletişim faaliyetlerini de yönetecek.

Tchibo, başta kahve ve kahve makineleri olmak üzere gıdadan giyime varan geniş ürün yelpazesi ve benzersiz iş modeliyle 17 yıldır Türkiye pazarında bulunuyor. Tüketicilerine her alanda ulaşılabilir marka deneyimi yaşatmayı hedefleyen Tchibo, kendi fiziksel mağazalarının ve tchibo.com.tr internet mağazasının yanı sıra, çoklu kanal stratejisi kapsamında yer aldığı ulusal ve geleneksel zincir mağazalarla, iş ortaklıkları aracılığıyla yaygın bir satış ağı ile hizmet veriyor.

Yüzde yüz sürdürülebilirlik vizyonu ile hareket eden Tchibo, ekosistemdeki tüm paydaşlara dokunmak gerektiği bilinciyle yürüttüğü sürdürülebilirlik çalışmalarıyla da öncü markalar arasında yer alıyor.