Tasarım pazarı ve yılbaşı alışveriş şenliği Akmerkez’de

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle ev sahipliği yapan Akmerkez, yılın son ayını yine dolu dolu bir programla karşılıyor. Aralık ayı boyunca birbirinden farklı sürpriz etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanan Akmerkez, 21-24 Aralık tarihlerinde kuracağı Tasarım Pazarı ve 25-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceği Yılbaşı Alışveriş Şenliği ile yılın son günlerini renklendirmeye hazırlanıyor.

Tasarım pazarı ve yılbaşı alışveriş şenliği Akmerkez’de

Yılbaşı ruhuna Floralfest ile 18-20 Aralık’ta çiçeklerle girecek olan Akmerkez, Aralık ayı boyunca eğlence dolu etkinliklere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Yılın son ayını keyifli bir şekilde geçirmek ve yeni yılı keyifle karşılamak isteyenler için Akmerkez, Aralık ayında yine şehrin vazgeçilmez durağı olacak. Akmerkez’in ana girişindeki ikonik ayıcığının yanına kurulacak ahşap kulübelerde yer alacak kahve, sıcak çikolata, salep ve şekerlemeler ile erken yılbaşı ruhu bütün semte yayılacak.

Birbirinden özgün tasarımların yer alacağı, yaratıcılık ve emeğin kendini gösterdiği Tasarım Pazarı Aralık ayında Akmerkez’de yerini alıyor. 21-24 Aralık tarihlerinde ziyaretçilerle buluşmaya hazırlanan Tasarım Pazarı’nda takıdan seramiğe, şapkadan ev tekstiline kadar farklı konseptlerden markalar ve geniş ürün seçeneğindeki her bir parça özgün bir tasarımla ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Kadın emeği ve dayanışmasının ön plana çıktığı ürünlerin de yer alacağı pazara bu sene Nevruz Köyü Kadınları Kooperatifi de ürünleriyle katılacak. Çanakkale’nin Nevruz köyünde kurulan yerel ve kadın öncelikli bir kooperatif olan Nevruz köyü Kadınlarının yaptığı müslin kimonadan el dokuması şile bezi bluzlara, kadınların el emeği göz nuru örgü patiklerinden yöreye ait pazenden elbise ve pantolonlara kadar birçok ürün 21-24 Aralık tarihleri arasında Tasarım Pazarı’nda yer alacak.

Kendisini şımartmak ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için Akmerkez Yılbaşı Alışveriş Şenliği Aralık ayında yeniden misafirlerinin deneyimine sunulacak. İris Hatem’in kurucusu olduğu İris Dream Designer ile hayata geçirilen Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde ise ev dekorasyonundan giyime, aksesuardan çocuk ürünlerine kadar birçok ürün yer alacağı etkinlik 25-30 Aralık tarihleri arasında ziyaret edilebilecek. Yeni yıl ruhuna uygun pek çok hediye seçeneğinin bulunacağı Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde; onlarca farklı butik markadan dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize yeni yıl hediyeleri alabilirsiniz. Yılbaşı Alışveriş Şenliği kapsamında; Burcu Bor, Bi ASK by Ebru Ural, Tuba Istanbullu, AG jewellery, Nahara Jewellery markalarına ait takılar; Crame de la Creme, Palma by RE, WIA markalarından çok özel çantalar; Kidonomi, Aisha and joe, Tres jolie markalarından bebek ve çocuk ürünleri; Percal textile, Pijamare, Nar Collective, Belize Handmade, Mer Totti, Alyssa, Angels in Ra, Eda Bingöl, Sevim Inanc, B Brand Women ve Yes Fianeuse markalarından ev ve spor tekstili de dahil pek çok ürün arasından her tarz ve zevke hitap eden geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Giyim ve aksesuar ürünlerinin yanı sıra, Bonchic Boncoco, Paw Paris, Dog ist markalarından köpek kıyafet ve mama kapları; Maison Trez ve Kumdan Seramik’ten dekoratif seramik objeler; Yasu Living’den mermer tasarım ürünler; Defne Tokay markalı leziz çikolatalar; Mutlu Mikrop, Bebek6, Noverra ve Kandil İstanbul’dan farklı hediyelik alternatiflerinin yanı sıra Pure Project’ten kendinizi şımartacak cilt bakım ürünleri ve Herby Tea’den birbirinden farklı çeşitteki çayları da alternatif hediyeler olarak satın alabilirsiniz.

Akmerkez’de yılbaşı alışverişleri eve teslim ediliyor

Erken yılbaşı ruhunu Aralık ayı boyunca bütün semte yaymaya hazırlanan Akmerkez, misafirleri için hayata geçirdiği Akmerkez Easypoint eve teslimat uygulaması ile 15-31 Aralık tarihleri arasında alışveriş deneyimine ayrıcalık ve kolaylık kazandırıyor.

Akmerkez misafirlerinin yapacakları 1.500 TL ve üzeri gıda, mobilya, beyaz eşya harici alışverişlerini saat 15:00’e kadar Akmerkez Easypoint noktasına teslim ettikleri taktirde paket teslimatları aynı gün; saat 15:00’ten sonraki alışveriş paketleri ise ertesi gün saat 14:00’e kadar randevu sistemiyle ücretsiz olarak misafirlerin adreslerine ulaştırılacak. Etiler, Akatlar, Ulus ve Bebek bölgesinde geçerli olacak uygulamaya dair detayları www.akmerkez.com.tr ve Akmerkez Easypoint noktasından öğrenebilirsiniz.