Sonbahara en yakışan tatlar Blum’da

Sonbahara en yakışan tatlar Blum’da

Blum Coffee House, sonbaharın gelişini özlediğimiz meyveli tarifleriyle kutluyor. Ayva, ceviz, tarçın kokulu lezzetleriyle misafirlerini sonbahar ruhuna adapte etmeye hazırlanıyor.

Sararan yapraklar, renklenen menüler, hâlâ kendini hissettiren güneş ışığı, serin esintiler…  Sonbaharla birlikte yalnızca doğa değil, mutfaklar da sarı ve turuncu renklere teslim oluyor. Taze, leziz ve sağlıklı menülerini yılın her günü misafirleriyle buluşturan Blum Coffee House, sonbaharı sonbahar yapan lezzetleri ve imza tatlarıyla misafirlerini ağırlayacak.

Sonbahar moduna uygun öneriler…

Bir Blum klasiği olan Ayvalı Cheesecake, bu sonbaharda da Blum raflarında yerini alacak. Mevsimin güzelliklerinden cevizin en taze en leziz olduğu bu ayda Karamelli Cevizli Turta,  yine Blum’un çok sevilen rafine un ve şeker içermeyen fındıklı elmalı keki Nutting Hill, tahinli ballı sosu ile sonbaharın vazgeçilmezlerinden olacak.  Blum üretimi süt reçeli ve tarçının birleşimi Dulce De Leche Latte ise yeni bir lezzet modası başlatacak. Blum’un diğer bir spesiyali Blum Keçi Boynuzlu Latte ise mevsim değişikliğinde bağışıklık sistemini yüksek tutmak için aradığınız yardımcınız.