Yataş’tan Sömestr tatiline özel kampanya
Promosyon

Yataş’tan Sömestr tatiline özel kampanya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla çocuklarını mükemmel Yataş uykusuyla tanıştırmak isteyen ebeveynlere avantajlı fiyatlar sunuyor.   Yatakta kalite, konfor ve yeniliğin markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla odasını yenilemek isteyen öğrencilere, çocuklarına rahat bir uyku hediye etmek isteyen ebeveynlere özel bir kampanyanın müjdesini veriyor. 13 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında geçerli Sömestr Kampanyası kapsamında Yataş Bedding, sömestr tatilinde ö...

Samsung’dan heyecan verici ‘O Cuma Bu Cuma’ kampanyası
Promosyon

Samsung’dan heyecan verici ‘O Cuma Bu Cuma’ kampanyası

  Samsung Electronics, tüm dünyanın merakla beklediği Black Friday için ‘O Cuma Bu Cuma’ kampanyasını hazırladı. Halihazırdaki Samsung Online Mağaza üyeleri ve 27 Kasım saat 23:59’a kadar, https://shop.samsung.com/tr/o-cuma-bu-cuma web sitesinden erişilebilecek üye olma seçeneğinden Samsung Online Mağazasına üye olan tüketiciler, özel indirimlerden öncelikli satın alma fırsatıyla faydalanabilecekler.   Kampanya dahil ürünler stoklarla sınırlı olup bu ürünler arasında cep telefonu, aksesuar, TV, beyaz eşya, klima, monitör ve tablet ürünleri bulunuyor.  

Ki! Kartlılar Cafe More & More'da da avantajlı

Benzersiz mutfağı, özel menüsü ve farklı ambiyansı ile geçtiğimiz günlerde özel bir organizasyon ile kapılarını açan Cafe More & More ile işbirliği yapan Kent Meydanı AVM, Ki! Kartĺılar'a bu sayede AVM dışında da kazandırmaya devam ediyor. Balat Turkuaz Plus'ta hizmet veren Cafe More & More’a gidenler Kent Meydanı AVM misafirleri bundan böyle Ki! Kartlarını gösterdikleri takdirde yüzde 10 indirimden faydalanabilecekler .