Porland, eğitime ve öğrencilere destek vermeye devam ediyor

Porland, eğitime ve öğrencilere destek vermeye devam ediyor

Sosyal sorumluluk çalışmaları ile öne çıkan Porland, eğitimin ve öğrencilerin yanında olmak için desteklerine devam ediyor. Porland, Kardeş Okul Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında;  3 yıl boyunca Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi’nin ihtiyaçlarını karşılayarak öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim almasına katkı sağlayacak.

20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye ulaştıran Porland, eğitime destek amacıyla Kardeş Okul Sosyal Sorumluluk Projesi’ni hayata geçirdi.  Proje ile Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi’ne yardımda bulunacağını kaydeden Porland, okulun en temel ihtiyaçlarını 3 yıl boyunca karşılayacak. Kardeş Okul Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında; okulun sandalye, projeksiyon, bilgisayar ve boya ihtiyacı giderilecek. Aynı zamanda  spor malzemeleri tamamlanacak ve öğrencilerin sıraları da yenilenecek.

“Eğitime yapılan yatırım en önemli yatırım”

Geleceğin teminatı olan gençlerin en iyi koşullarda eğitim almasını istediklerini vurgulayan Porland Yönetim Kurulu Üyesi Sonay Kelebek:  “Yeni neslin en doğru ve iyi şartlarda yetişmesinin ülkemizin geleceği açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz. Sosyal sorumluluk projemizle Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi öğrencilerinin iyi şartlarda eğitim görebilmesi için mevcut ihtiyaçlarını karşılayacağız. Eğitime yapılan yatırımın ülkemiz adına önemli ve gerekli olduğuna inanıyoruz. Bu konudaki desteklerimize önümüzdeki süreçte de hız kesmeden devam edeceğiz" dedi.