Porland’dan yılbaşı ruhunu yaşatan tasarımlar

Porland’dan yılbaşı ruhunu yaşatan tasarımlar

Yüksek enerjiyi ve yeni başlangıçları yansıtan kırmızı renk, yılbaşının da olmazsa olmaz detayları arasında yer alıyor. Yeni yıl kutlama seremonisinde sofralarınızda ve hediye seçimlerinizde kırmızı rengin ihtişamını yansıtan alternatiflere yönelebilirsiniz.  Eşsiz tasarımlarıyla sofralarınıza şıklık katan Porland, yılbaşına özel farklı koleksiyonları ve birbirinden şık hediye alternatiflerini tüm ürünlerde geçerli yüzde 30 indirim kampanyası eşliğinde sunuyor.

Yılbaşı gecesinin kusursuz geçmesi için en önemli detayların başında yılbaşı sofrası geliyor. En doğal malzemeleri kusursuz işçilikle taçlandıran Porland, yeni başlangıçları anlamlı kılmak ve yılbaşı sofralarını güzelleştirmek için kırmızı ve yeşil renklerle birlikte ışıltının hakim olduğu birbirinden özgün tasarımlarıyla yeni yıla girerken sofralarınızı şölen havasına sokuyor. Yeni yıla özel yüzde 30 indirim kampanyası başlatan Porland, yılbaşı akşamının en heyecan verici yanlarından olan sofralara; Caribou, Kurşun Asker, Forest, Winter tasarımlarıyla şıklık katıyor.

Caribou serisi ile masallar diyarına yolculuk

Yılbaşı için özel olarak tasarlanan yeni serisi Caribou, yılbaşı sofralarına çok yakışacak renk ve desenlerle ön plana çıkıyor. Adeta bir tablo izlenimi veren Caribou, masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kırmızı ve beyazın hakimiyetindeki koleksiyonda yer alan kar, çam ağacı ve geyik motifleri yılbaşı ruhunu tam anlamıyla yansıtıyor.

İhtişamlı sofraları tamamlayan tasarımlar

Porland’ın yeni yılı simgeleyen kırmızı ve yeşil uyumuyla dikkat çeken Kurşun Asker serisi, yılbaşı sofralarının şıklığını tamamlayacak nitelikte. Kurşun asker figürlerinin hakim olduğu koleksiyon, kırmızı ve yeşil detayların kombinlendiği bardaklar, tabaklar, kahve takımları gibi alternatiflerle özgün sunumlar için ideal bir seçenek oluyor. Forest koleksiyonundaki geyik ve ağaç tasarımları kış esintisini sofralara taşırken; yıldız ve gold yansımalarla davetlilerinizin gönlünü fethediyor. Winter orman hayvanları figürleri ve gold detaylarıyla hem sıcak hem de estetik görünüm sunuyor.

Yılbaşı ruhunu her ana taşıyan hediyeler

Porland, bu yılbaşı da sevdiklerinizin yaşamına keyif ve neşe katacak çok özel hediye seçenekleri sunuyor. Zarif ve ışıltılı yeni yıl mumlarından, birbirinden güzel dekoratif ürünlere kadar pek çok alternatifle zevkli atmosferler yaratabilirsiniz. Yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi sofra aksesuarları, mumlar, şamdanlar, şarap kovası, kek standı, dekoratif çam ağacı, noel baba figürü ve mum söndürücü gibi tasarımlarla da dekorasyon tutkunu sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde sevdiklerinizi her zaman sıcak tutacak birbirinden güzel kalp, geyik, noel baba desenli sıcak su torbaları ve sıcacık battaniyeler de her yılın vazgeçilmez yılbaşı hediyeleri olarak Porland koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Porland’ın yeni yıla özel ürünlerini daha yakından görebilmek için Porland mağazalarını ve www.porland.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.porland.com
facebook.com/porlandkurumsal
instagram.com.tr/porland
instagram.com.tr/porlandgastro

twitter.com/porlandkurumsal