Nefes tekniklerinin incelikleri Akmerkez’de anlatılacak

Transformal Nefes® tekniği uzmanı Alegra Benardete, Yaşam Akademisi Söyleşileriyle 12 Aralık Pazartesi günü Akmerkez’de olacak

Nefes tekniklerinin incelikleri Akmerkez’de anlatılacak

Transformal Nefes® tekniği uzmanı Alegra Benardete, 12 Aralık Pazartesi günü saat 16.00’da Yaşam Akademisi Söyleşileri kapsamında Akmerkez ziyaretçileri ile buluşacak. Akmerkez Etkinlik Alanı, Alt Çarşı’da gerçekleşecek etkinlikte; bedenimizi ve zihnimizi düzene sokacak, yaşamımızda daha verimli olmamızı sağlayacak nefes teknikleri aktarılacak.


Akiş GYO markası olan Yaşam Akademisi,  12 Aralık’ta ilgi çekici bir konu ve alanında uzman bir isimle, Akmerkez ziyaretçileriyle buluşuyor. Yaşam Akademisi’nin 12 Aralık’taki konuğu, Transformal Nefes® tekniği uzmanı Alegra Benardete olacak. “Yaşam Ritminizi Nefesinizle Yakalayın” başlıklı söyleşide katılımcılara; yaşamımızın her alanında değişim-dönüşüm ve gelişim sağlayan ve daha çok sevgi, neşe ile kendini iyi hissetme sunan Transformal Nefes® tekniğine dair ipuçları verilecek. Benardete söyleşide özellikle, fiziksel düzeyde, sınırlı nefes alma modellerini açan ve temizleyen tekniğin özelliklerini anlatacak ve doğru nefes almanın vücutta sağladığı olumlu değişimleri aktaracak.

 


Transformal Nefes® süreci, nefes alma modelinizin daimi olarak derin ve tam diyaframdan nefes alma modeline dönüşmesini sağlamaktadır. Bu dönüşme süreci sırasında, her türlü düzeyde olumsuz enerji, hücre belleğinden silinir, insan kendini zinde, genç, kendisi ve başkaları ile barışık hisseder. Akmerkez Etkinlik Alanı / Alt Çarşı’da 12 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan söyleşinin başlama saati 16.00.