MediaMarkt’tan iki yeni reklam filmi

Pelin Akil Altan & Anıl Altan çifti MediaMarkt’ın reklam filminde rol aldı

MediaMarkt’tan iki yeni reklam filmi

MediaMarkt iki yeni reklam filmi yayınladı. Marka ilk filminde elektronikteki uzman personel desteği ve onarım hizmetini vurgularken ikinci filminde ise “29 Dakikada Mağazadan Teslim Al” hizmetine değindi. Her iki filmde de ünlü oyuncu Pelin Akil Altan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan rol aldı.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, dijital ve sosyal medya kanallarına özel iki yeni reklam filmi yayınladı. Sektördeki 50 yılı aşkın uluslararası deneyimiyle sürekli uzmanlığın altını çizen marka, ilk filminde de hem “personel uzmanlığına” hem de MediaMarkt’tan alınsın veya alınmasın mağazalarındaki onarım hizmetine vurgu yaptı. MediaMarkt, yayınladığı ikinci filmde ise çok kanallı yapısı sayesinde tüketicilere sunduğu alternatif teslimat yöntemine değindi. Markanın her iki reklam filmlerinde de ünlü oyuncu Pelin Akil Altan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan rol aldı.

Filmde onarım hizmeti ve uzman personel kadrosu vurgulanıyor

İlk film, telefonundan selfie çekmeye hazırlanan Pelin Akil Altan ve Anıl Altan’la açılıyor. Tam fotoğrafı çekecekken telefonunu elinden düşüren Anıl Altan, ekranının kırılıp kırılmadığını merak ederken Pelin Akil Altan sakince telefonu eline alıp ekran çatlağını fark eder. Ardından MediaMarkt mağazasına giden ünlü çift, markanın onarım hizmetinden yararlanır. Sonraki sahnede ise Anıl Altan, yenilenmiş telefonunu eline alırken Pelin Akil Altan da kendisini, mağazanın Artı Hizmetler Bölümünde bulunan uzman personelden robot süpürgeler hakkında bilgi alması için yönlendirir.

Link: https://youtu.be/t42zim1s3is

“Sadece 29 dakikada mağazadan teslim al” hizmeti

Bugün tüketicilerin mediamarkt.com.tr’den aldıkları ürünleri ülke genelindeki mağazalarından teslim alınmasını sağlayan MediaMarkt, aynı zamanda tüketicilere 29 dakikada teslim al hizmeti sunuyor. Yayınlanan ikinci filmde de markanın bu çok kanallı hizmetine değiniliyor. Filmde ünlü çift tatil için otele gelmişken Pelin Akil Altan saç şekillendiricisini unuttuğunu fark eder. O sırada telefonunu eline alan Anıl Altan, MediaMarkt’ın web sitesinden seçtiği saç şekillendiriciyi, markanın “Mağazadan 29 dakikada Teslim Al” hizmeti ile satın alır. Hızlıca mağazaya giden çift, 29 dakikada satın aldıkları ürünü teslim alırlar.

Link: https://youtu.be/VUYWPtmoQD0

Künye
Reklamveren: MediaMarkt
Reklamveren Ekibi: Çağanur Atay Uçtu, Banu Yolcu, Tuğba Kurnaz, Hande Ekeroğlu, Yasemin Yankı Çatılı
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
CD: Serdar Güngör, Mesut Koçarslan
Kreatif Grup Başkanı: Orkun Süslü
Yaratıcı Ekip: Bilgin Aydın, Aslıhan Gülkaş, Ece Hüdaverdi, Cansu Ayanoğlu
Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik
Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Levent Tüker, Seçil Karbo, Selen Timuçin, Zeynep Melisa Kurt
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hısımcıl, Aysu Abdula
Prodüksiyon Ekibi: Berna Bulat Pekbaş
Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz
Yönetmen: Gizem Serhan
Müzik: Audio Kollektiv