Market dergisinin teknolojik gelişimi devam ediyor

Ekonomi Yayınları’nın 24 yıllık efsane yayını “Market” dergisi, sektöre katkı sağlamayı amaçladığı habercilik anlayışıyla birlikte kendisini de geliştirmeye devam ediyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı kendisine misyon edinmiş dergimize artık Turkcell Dergilik uygulamasından da ulaşabilirsiniz

1994 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmayı kendisine misyon edinmiş olan Market dergisi, teknolojik gelişimine de devam ediyor. Haberleriyle, röportajlarıyla ve sektör gelişmeleriyle okuyucularına her zaman özel bilgiler sunan dergi, daha hızlı ve daha kolay ulaşılabilir olmak kaygısıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu amaçla da son gelişme olarak Turkcell Dergilik uygulamasında kendisine yer edindi. Çeyrek asırlık yolculuğunda sektörünün öncüsü olmayı başarmış Market dergisi, bu yeni gelişmeyle teknolojik gelişim serüveninde önemli bir basamak daha atmış oldu.

 

Turkcell Dergilik’i Apple Store’lardan ve Play Store’lardan indirebilirsiniz. Dergimize de uygulama içerisinden ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.