MalatyaPark’ta Cem Yılmaz rüzgarı

8’inci Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında Malatya'ya gelen ünlü komedyen Cem Yılmaz, Arif V 216 filminin MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki gösteriminin ardından sevenleriyle buluştu. Yoğun ilgi ile karşılaşan Cem Yılmaz salonda stand-up tadında bir söyleşi gerçekleştirdi

MalatyaPark’ta Cem Yılmaz rüzgarı

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün yaptığı, senaryosu ve başrolü Cem Yılmaz'a ait olan “Arif v 216” filminin gösterimi halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulunan sinemada yapılan film gösteriminin ardından Cem Yılmaz bir söyleşi de gerçekleştirdi. Malatyalı sinemaseverlerin çok büyük ilgi gösterdiği söyleşinin moderatörlüğünü sinema yazarı Burak Göral üstlendi.

 

Söyleşide filme ilgi gösteren Malatyalı sinemaseverlere teşekkürlerini ileten Cem Yılmaz, festivalin giderek geliştiğini ifade etti. Yılmaz, Malatya'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Söyleşi sonunda Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk ile Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yurdakul, ünlü komedyene Malatya kayısısı hediye etti.