Yüzde yüz Türk sermayeli Öküz Burger M1Konya AVM’de

Öküz Burger Konya’daki ilk şubesini M1Konya AVM’de açtı

Yüzde yüz Türk sermayeli Öküz Burger M1Konya AVM’de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni işbirliği ile Türkiye’de 35 mağaza ile “home made” kültüründe yerini almış, gıda sektörüne güçlü köklerle tutunmuş, hızla gelişen Öküz Burger’i ziyaretçileri ile buluşturdu. Yeni açılan M1Konya AVM Öküz Burger Mağazası ayrıca, markanın Konya’daki ilk mağazası olma özelliğini taşıyor.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni işbirliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. Normalleşme döneminde açık ve güvene dayalı işbirliği anlayışıyla pek çok markayı müşterileriyle buluşturan AVM’nin yeni mağazası ise Öküz Burger oldu. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, her şeyin en doğalını ve en kalitelisini kullanan Öküz Burger’i bünyesine kattı. Öküz Burger Çanakkale’de kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etlerini, özel marinasyon formülü, en doğru dinlendirme süreleri ve en doğru pişirme şekli ile köfte haline getirerek, özel gurme ekmekleri ve el yapımı özel soslarla gerçek anne köftesi tadında katkısız hamburgerler sunuyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Türkiye’nin 35. Konya’nın ise ilk Öküz Burger Mağazası’na bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties’in (FİBA CP) AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.