ÜÇGE DRS 7.Robot Yatırımları Zirvesi’nde

ÜÇGE DRS 7.Robot Yatırımları Zirvesi’nde

ST Alternatif Fuarcılık tarafından 4-5-6 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan 7.Robot Yatırımları Zirvesi’nde ÜÇGE DRS, sektörünün dünya genelinde önemli temsilcilerinden biri olarak yerini alıyor.

Endüstrideki tüm paydaşları bir araya getiren, sadece robotik çözümlere odaklanan Türkiye’nin en büyük organizasyonu olma özelliğine sahip bu büyük buluşmada ÜÇGE DRS olarak yüksek teknolojimiz, sektöre büyük katkı sunan inovatif çözümlerimiz ve müşterilerimizin depo alanlarının yüksek teknolojili yapılara dönüşümüne büyük katkı sağlayan sistemlerimizi tanıtacağımız P-7 no.lu standımızda ziyaretçilerimizi ağırlayacağız.

Viaport Marina Expo Center Tuzla/İstanbul’da gerçekleştirilecek zirve boyunca devam eden, katılımcı firma temsilcileri ve sektörde alanında uzman kişilerin konuşmacı olarak katıldığı panellerde üretim sanayisi için önemli konular masaya yatırılacak. Panel kapsamında konuşmacı olarak yer alan ÜÇGE DRS Robotik Yönetmeni Tunçer YILDIZ, “Tekstil Sektörüne Yönelik Örnek Bir Robotik Depo (AS/SR) Uygulaması“ konu başlıklı sunumu ile sektörle ilgili tecrübelerini ziyaretçiler ile paylaşacak.