Tavuk Dünyası’ndan üniversitelilere 1000 hediye menü

Tavuk Dünyası’ndan üniversitelilere 1000 hediye menü

Bu yıl 10’uncu yılını kutlayan Tavuk Dünyası, Askıda Ne Var ile yan yana gelerek üniversite öğrencilerini “iyi yemek” ile buluşturuyor. Bu kampanya ile 100 üniversite öğrencisine 10’ar adet menü hediye edecek olan Tavuk Dünyası, toplamda 1000 menüyü üniversiteliler için Haziran ayında askıya bırakıyor. Kampanyaya katılmak için Tavuk Dünyası ve Askıda Ne Var sosyal medya hesaplarını takip etmek gerekiyor.

Yeme içme sektörünün güçlü temsilcilerinden Tavuk Dünyası, üniversite öğrencilerini destekleyecek “İyi Yemek Askıda” projesini hayata geçirdi.  Tavuk Dünyası, kendisi gibi bu sene 10. Yılını kutlayan Askıda ne Var ile sene boyunca her ay farklı projeler geliştirecek. Projelerden ilki üniversite gençliğine ‘’iyi yemek’’ fırsatı yaratabilmeyi amaçlıyor. Tavuk Dünyası, “100 öğrencinin” herbiri için askıya “10 adet menü” bırakacak ve toplamda 1000 menünün üniversitelilere ulaşmasını sağlayacak. Üniversite öğrencileri, 12 Haziran’a kadar Tavuk Dünyası ve Askıda Ne Var sosyal medya hesaplarını takip ederek kampanyaya katılabilecek ve “10 hediye menü” kazanabilecek.

Gençlerin girişimcilikle ilgili içerikleri desteklenecek!

Tavuk Dünyası gençlere desteğini projenin diğer ayağı olan Kampüste Ne Var’da da sürdürecek. Üniversite öğrencilerinin içerik üreterek yaratıcılıklarını geliştireceği platformda Girişimcilik kategorisini sahiplenen Tavuk Dünyası, farklı başlıklar altında içerik yarışmaları düzenleyerek gençlerin hem girişimcilik hakkında konuşmalarını ve bu yönlerini geliştirmelerini hem de hediye menüler vererek iyi yemeğe ulaşmalarını sağlayacak.