Parfüm mağazası David Walker, şimdi M1 Konya AVM’de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni işbirliği ile dünyanın önde gelen parfüm markalarını, yaklaşık 300 koku referansını aşan ürün çeşidiyle sunan David Walker’ı ziyaretçileri ile buluşturdu. Tüketicisine en kaliteli ürünü sunmak ana hedefi olan David Walker, M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor

Parfüm mağazası David Walker, şimdi M1 Konya AVM’de

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi olan M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni işbirliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1Konya AVM’nin yeni markası parfüm mağazası David Walker oldu.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1Konya AVM, hemen hemen tüm parfüm markalarını, yaklaşık 300 koku referansını aşan ürün çeşidiyle sunan David Walker’ı ziyaretçileri ile buluşturdu.

David Walker, 18 yıllık deneyim ile kurulduğu günden bu yana sürekli kendisini geliştirerek kısa sürede sektörde ön sıralarda yerini aldı. Parfüm konusunda branşlaşan marka, AB kalite normlarında T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim ve satış yapıyor. Kalite, fiyat ve mağaza sayısı ile yüksek tanınırlık seviyesine ulaşan marka, tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanarak sektörün önde gelen üretici firmalarına örnek oldu.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Yeni açılan David Walker mağazasına bütün Konyalıları davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.